| RAY a întrebat:

Ati vrea sa invatati o limba straina?

am creat un blog cu cursuri limbi straine, daca vrea cine sa invete o limba straina http://cursuri-de-limbi-straine.blogspot.ro/

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O sa ma uit peste el, sa vad ce pot gasi interesant! E chiar misto ceea ce faci!

| minrest a răspuns:

Foarte interesant blogul. Multi invata o limba, mai repede sau mai incet, si o resursa in plus ajuta.

| R0R0 a răspuns:

E o idee minunata!

| Idkidk a răspuns:

Nu aş vrea să învăţ o limbă străină dar blogul e genial!

| MistretulPufos a răspuns:

Norvegiana

| FataȘarpe a răspuns:

Eu cochetez cu japoneza, pana acum lucram pe alt site dar o sa intru si la tine. Nice job.

| Hyung17 a răspuns:

Daca pui si Coreeana ( sud ) atunci eu vreau si iti recomand pagina si la alte persoane! Daca ai pus japoneza si chineze atunci pune si coreeana, cea mai usoara dintre limbile asiatice ( parerea mea ). Daca poti atunci pune! Mersi!

| RAY explică (pentru Hyung17):

Desigur ca voi adauga orice limba daca exista cererii

| Hyung17 a răspuns:

*scuze... Blogul

| RAY explică (pentru Hyung17):

Am adaugat

| Hyung17 a răspuns:

Mersi