| KillMePlease a întrebat:

Atunci când eşti supărat/ă preferi să vorbeşti cu cineva sau să fii singur/ă şi să-ncerci să te linişteşti?

17 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cand sunt suparat adesea prefer sa fiu singur si sa imi pun in ordine gandurile.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul atunci cand sunt suparat prefer sa stau singur si sa ma calmez intrucat sunt oarecum introvertit si prezenta mai multor persoane pe langa mine mi-ar agrava acea stare. (M-ar face nervos)
Nu sunt genul care sa-i oboseasca pe altii cu starea lui de spirit.Prefer sa fiu singur ca sa pot sa-mi evaluez cum trebuie situatia in care ma aflu... (cea care m-a suparat)

| KamaSutra a răspuns:

Sa fiu singura ca sa ma calmez
dar apoi vreau sa vorbesc cu cineva

| syd2 a răspuns:

Prefer sa vorbesc cu cineva si acel cinev sa ma imbratiseze, cam asa se intampla cand eu ma supar. Insa de fiecare data cand eu ma supar pe cineva ne impacam ziua urmatoare tongue fiindca moldovenii au un proverb "Azi se stuchesc da miine se iubesc"

| Croampa a răspuns:

Singur

| Suck a răspuns:

Depinde de situatie.

| Sociopat a răspuns:

Prefer sa conversez. De obicei ajung sa vorbesc despre filme si imi plac filmele deci uit de suparare.

| Deaad a răspuns:

Sa fiu singur.

| LaughingKarima a răspuns:

Sa fiu singura si sa incerc sa ma linistesc, daca nu merge, atunci fie vorbesc cu parintii fie cu cel mai bun prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place sa vorbesc despre problemele mele, încerc sa le rezolv singura, dar daca nu pot, atunci mai cer un sfat. Si dupa mă simt prost ca nu am reusit sa-mi rezolv problema singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa fiu singur, doar eu pot sa ma linistesc, nimeni altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

să fiu singur.

| doreal a răspuns:

Imi place foarte mult sa vorbesc cuiva cand sunt suparata, dar din moment ce nimeni nu vrea sa ma asculte cand sunt suparata, nu are rost. Deci, mai bine singura.

| SabinaQueen a răspuns:

De obicei sa ma linistesc singura, daca nu cer sfaturi de la parinti

| vaporwave a răspuns:

Sa vorbesc cu cineva, mai mult o anumita persoana sau parintii. de asemenea nu imi prea place sa stau in casa cand ma simt prost, prefer sa ies afara si sa fac orice, de la cumparat banane de la kaufland pana la plimbat

| Neberius13 a răspuns:

Prefer să vorbesc cu cineva dar evitând subiectul

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Păi ambele.