| Liviu321 a întrebat:

Azi am observat ca ma doare sub coaste, in partea reapta atunci cand respir adanc si nu stiu ce e sau c ar putea sa fie. m`am gandit ca s-ar putea sa fie apenticul dar stiu ca acolo te doare piciorul drept si e cu totul altfel. mi mi se intampla ca si cum mi-ar fi taiat respiratia, o durere grea dar care trece in cateva secunde.

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Nu prea cred.Ai grija sa nu gresesti.Eu cand m-am operat de apendicita, aveam o durere care se lasa pe picior si ma durea pana la spate.In orice caz ar putea fi o durere reomatica de la vreme.Incearca sa consulti un specialist.Ar mai putea fi si de la crestere

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Parerea mea este ca ai un junghi de raceala ...ai stat transpirat in curent, am patit si eu de multe ori si cu o frectie cu carmol si aspirina i-ti trece!
Oricum te sfatuiesc sa mergi la control pentru ca poate fi si altceva, din localizarea durerii este posibil sa fie la rinichi asa ca nu mai pierde timpul!

| turbatuionut a răspuns:

E ficatul