| chiftelutacrocanta a întrebat:

Baieti,ati mai lovit vreodata o fata?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Era sa ii dau cu usa in cap la una odata laughing
Mai am obiceiul de a da headram ca un berbec ce sunt.

| Liviu a răspuns:

Evident,lovesc animalele acelea care ma lovesc la 'oua' si au curaju sa isi spuna femei.Pe ultima am capacito bine, astept urmatoarea. Daca ma loveste cu o palma treaca pleaca. Daca m-a lovit la comoara, o torpilez in figura. Stiu ca merg eu cracanat pana acasa, dar stiu ca nici ea numai iese din casa 2 saptamani pana ii se dezumfla botu blushing si acum sa sara lumea pe mine ca dau in femei big grin

| RAY a răspuns:

Cu violenta nu rezolvi nimic, aia tot asa ramane indiferent ce i faci, mai bine ramai singur si asta e, viata merge inainte

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar o persoana needucata este in stare sa loveasca o femeie.

| LoveSleep a răspuns:

Bă, de-atunci n-am mai lovit-o.

| OldSoul a răspuns:

Daca intrebi "ati mai lovit" e clar ca stii deja raspunsul.

| Anonimuserr a răspuns:

Femeile şi fetele nu se ating nici cu o floare, ci un buchet.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Anonimuserr):

Te astept cu un buchet de trandafiri pentru surioara ta, asa de 1 decembrie laughing

| Anonimuserr a răspuns (pentru J0B0MAT):

Era o glumă aceea ReinA16. Aşa se mai spune laughing. Nu, nu este bine să loveşti o fată/femeie niciodată. Este un gest foarte urât. Da, aşteaptă-mă cu un buchet.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Anonimuserr):

Stiam.laughingCe frumos refuzi tu sa-i aduci surorii tale florisad