| Florentina9210 a întrebat:

Baieti! Voi cum numiti o fata, careia ii plac armele si masinile?

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Sexy

34 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rusoaica

| RAY a răspuns:

Are o personalitate masculina, e posibil sa descopere ca e bisexuala sau lesbiana cand va fi mare

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Hmm, interesanta afirmatie!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Bine nu mereu e asa, sa nu crezi asta, e doar o posibilitate, eu personal am cunoscut un cuplu de lesbiene care una era mai masculina alta era mai feminima

| OldSoul a răspuns:

Masinista! Sau... politista, depinde de caz. laughing

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Ai iesi cu una de genul?

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum sa nu, ba din contra, as jefui si o banca cu o tipa de genul!happy

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Nu stiu pe unde a umblat tata haimana cand a fost tinerel, dar tu esti fratili meu din alta mama! laughing happy

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Orice este posibil! laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Fată

| Mayhem666 a răspuns:

Sora mea! E descrierea perfecta! Surorii mele ii plac armele si masinile. Ea e mai baietoasa de fel.

| RainmakerX a răspuns:

Fata

| Deaad a răspuns:

Baietoasa.

| Divy a răspuns:

E o fată luptătoare sau doar o simplă fată.
La multe fete le plac mașinile, adică majoritatea, chestia e să știe ce se află și sub capotă și cum funcționează treaba, la fel stă problema și cazul armelor.
Altfel e doar de culoare totul.

| Florentina9210 explică (pentru Divy):

Ai dreptate. Pe mine pasiunea masinilor consider ca s-a ''nascut'' o data cu mine. Pe cand cea a armelor, de cand si-a cumparat unchiul meu una. Mi s-a parut aiurea prima data, dupa ce am tras cu ea in padure a inceput sa imi placa. Singurul dezavantaj este ca e un pic cam heavy pentru manuta unei domnisoare, dar m-a descurc.

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

Frumos așa sper să faci ceva cu pasiunea din automobile, iar în privința armelor să le folosești cu pricepere și când trebuie.
Probabil că ai realizat ceva din asta dar am considerat că o pasiune nu trebuie lăsată să "moară'.

| Florentina9210 explică (pentru Divy):

Multumesc pentru sfat!

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu sfatul e important ci ce anume faci tu, eu sper ca acțiunile și deciziile tale să te îndrume astfel.

| Florentina9210 explică (pentru Divy):

Oricum, asta e doar o parte din pasiunile mele.

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

A mai ai? super, te faci spion și i-ai dat pe spate pe toți laughing
Nu că nu ai făcut-o dejawinking

| Florentina9210 explică (pentru Divy):

Din pacate. Mi-au luat-o altii inainte. laughing

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

Fi cu un pas înainte, dacă nu poți fi cu tot corpul laughing

| Florentina9210 explică (pentru Divy):

Eu nu ma ocup cu astfel de fraieri. Daca lor le place falsitatea si ipocrizia, e treaba lor. Nu am nicio gara cuei. Nu ne mai cunoastem si aia e. Mai bine las eu de la mine. Desi nu par, sunt chiar o fata buna.

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

OOoo ce drăguț, eu credeam că ești sexy și rea, acum am rămas doar cu una happy

| Florentina9210 explică (pentru Divy):

E bine. Decat sa ramai cu niciuna! happy

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

Știu mi s-a întâmplat și asta de multe ori, cred că unele lucruri nu prea se schimbă (._.)

| Mussette a răspuns:

Genu de fata careia ii place sa traiasca viata.winking

| Cineoare007 a răspuns (pentru Mussette):

Ce treaba are faptul ca ii plac masinile cu ii place sa traiasca viata? Chiar nu ma prind.

| Florentina9210 explică (pentru Cineoare007):

Ei, uite ca eu nunesc si asta un mod de a trai viata. Eu nu obisnuiesc ca altele sa ma frec in club pe cinci lei, printre asa zisii prieteni dragi! Sunt diferite moduri sa iti traiesti viata. Nu te pune nimeni sa fii de acord cu ce spun eu.

| Cineoare007 a răspuns (pentru Florentina9210):

Faptul ca admiri niste metal nu inseamna ca iti traiesti viata. Dar ce stiu eu, sunt unii care traiesc viata admirand iarba cum creste. Asa senzatii tari nu au toti.

| Florentina9210 explică (pentru Cineoare007):

Gusturile nu se discuta!

| Mussette a răspuns (pentru Cineoare007):

M-am referit la combinatia de masi si arme.winking

| Cineoare007 a răspuns:

Plictisitoare.