| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voua va place sa fiti alintati de catre iubite cu "iubirelu, bubunelu, sufletelu" si chestii din astea siropoase? :/

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce p l m bubunelu

| AFR81 a răspuns:

Momentan nu am iubita, insa nu, nu mi-ar placea sa ma alinte asa. Sa-mi spuna pe nume si e de ajuns.

| RainmakerX a răspuns:

Iubirelu? laughing
E prima data cand aud alintarea asta.
Ce smecheeer, nu credeam ca exista lucruri atat de "lame".

Sincer, nu le detest dar ma fac sa ma simt ciudat. Mai bine mi-ar alinta numele daca ar avea chef de lucruri de genulwinking

Nu sunt fanul lucrurilor de genul.

Ps: La fete... mi se pare haios cum unii spun "gogosica","bombonica"... imi vine sa rad numai cand ma gandesc ca tipii aia vad fetele ca pe mancare. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

"broscuta" e cea mai frumoasa

http://imgur.com/immmxBK

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

"Alintarea" asta parca tipa dupa o despartire rolling on the floor

| Staind a răspuns:

Nu. Detest astea din toata inima.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eww.
Ce scârbos se aude.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestiile siropoase si alinturile merg la copii. Le foloseste. Dar intre adulti nu. Arata cat de trepanati pot fi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mooor

| 6684464 a răspuns:

Iubitătu e gras?
Eu nu am nici o problema cu astea laughing.

| anonim_4396 explică (pentru 6684464):

Nu-mi alint iubitul asa, mi se pare gretos si penibil. Dar le aud pe altele si parca ma simt eu prost pentru ei...

| BogDaNuTzXD a răspuns:

Mie personal, nu prea, doar Iubii meu =)