| Roxasweet a întrebat:

Am nevoie de cateva sugestii si sfaturi si sper sa le primesc cat mai curand.
Zilele trecute ma uitam pe facebook si am vazut un tip pe care nu il cunosc si nu
avem prieteni comuni, dar suntem din acelasi oras si as vrea sa ii trimit cerere de prietenie ca sa il cunosc mai bine. Ce fac daca imi acepta cererea si intra pe mine intr-o conversatie privata
si ma intreaba cine sunt si de ce am intrat pe el? ajutati-ma cu raspunsurile pe care
sa i le dau, ca nu ii pot zice direct ca imi place de el. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Pai ai grija daca sunteti din acelasi oras si nu aveti prieteni comuni poate sa nu fie real, adica sa fie un facebook fals cu poze luate de la altcineva. Fii atenta! Daca intra pe tine si te intreaba poti sa-i zici ca ai fost curioasa sa vezi mai multe poze pentru ca iti parea cunoscut dar nu stii de unde. Bafta!

1 răspuns:
| meatloaf a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca din profil in profil ai dat din intamplare peste el si ca il consideri dragut.ce mare filosofie? si e mai bine sa stie de la inceput ca il placi decat sa vb cu el vreo 2 luni si sa iti zica ca are pe cineva sa ca nu il atragi!