| Oaia_Roxelana_1987 a întrebat:

Buna am o intrebare, am vrut sa combin doua de fb +2k. A trebuit sa-le schimb numele! Dupa 15 minute, cand am vrut sa le combin de pe pag mai mare, pag mai mica nu-mi mai aparea... Mentionez ca aia mai mare imi aparea
Am inteles ca trebuie sa astept 7 zile ca sa le pot combina! Dupa sapte zile imi va aprea pagina mai mica?

1 răspuns:
| JohnnySilverhand a răspuns:

Nu se pot combina, deoarece facebookul daca sunt doua pagini cu acelasi nume, numai pe cea de mai mult timp o vede, crezand ca cealalta pagina e falsa, vrand cineva sa faca o farsa, numai cine are ca prieten pagina mica o poate vedea. Stiu asta fiindca am incercat. Dar nu cu contul meu, era unul fals.