| Dinca_Iulica_2001 a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta ajutati-ma va rog. Azi am visat ca sunt la tara si eram cu toata familia dar se facea ca era si bunica decedata de un an si eu ma dusesem la ea si ea m-a mangaiat pe mana dupa aia (asta ma ingrijoreaza) toti barbati sapau o groapa in fata casei si se dusese si varul meu si a sapat si el dupa aia in groapa pe care el o facuse a aruncat o lopata mica si a ingropat-o. Oare ce inseamna e de rau? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| piratul a răspuns:

Este doar un simplu vis, cit esti constienta te- ai gandit la ea, este si firesc ca in timp ce visezi subconstientul tau sa visezi secvente si personaje care te au marcat.Cat despre lopata este doar un simplu detaliu pe care la " fabricat " creierul tau in timpul somnului, apropo atunci cind dormim suntem foarte inventivi putem imagina chestii pe care in realitate ar fi foarte greu sa le gindim.

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Este doar un vis, visele nu au legătura cu realitatea! Nu te îngrijora, nu înseamnă nimic rău.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inseamna nimic.Este un vis si nimic mai mult. Interpretarile sunt simple sarlatanii pentru oameni creduli sau needucati.

| T0T a răspuns:

Nu are ce sa insemne, doar ca iti e dor de bunica ta. Mai lasati supersitiile prostesti.

| Dinca_Iulica_2001 explică:

Dar cu lopata ingropata? Asta ma cam pune asa pe ganduri. Va rog ajutati-ma