| adelinaa00 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajuturul celor care se pricep mai bine la instalarea programelor. Tocmai am luat de pe net un program de editat poze si de cand l-am instalat imi apare in lista de mess o bara cu tot felul de semnee si filmulete. sau mai stiu eu, in genul emoticoanelor. Am dezactivat si programul si tot apar. Ce as putea face?happy

1 răspuns:
| silentgabyy a răspuns:

Dezinstaleaza si meessengerul si instaleazal din nou. daca nu cauta in pc SweetIm si dezinstaleazal si pe asta bafta