| DjSannan a întrebat:

Buna,as dori niste sfaturi cu privire la cumpararea unui tv full hd.Adica ce ar trebui sa aiba ma refer ca specificatii tehnice.Ca pret informativ pana in 2000 RON.Cine se pricepe rog sa dea sfaturi.Multumesc anticipat
P.S : Fara 3d

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai un tv full hd mentioneaza ca e full hd in specificatii nu trebuie sa te chinui sa iti dai tu seama de asta. In plus ar fi de preferat sa aiba slot CI+ (iti permite sa folosesti smart cardurile digi care au codare, altfel nu poti vedea pe slot normal CI, si scapi astfel de un dictai echipamentul HD sau SD folosind doar acel simplu card) sa aiba mai multe mufe HDMI, sa aiba slot pentru stick sa poti vedea poze clipuri sau filme pe tv,

eventual sa fie smart tv sa poti avea netul pe tv

http://www.emag.ro/......D33FLBBBM/

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

P.S. Nu te baza pe eMAG pentru cele mai mici preturi,

http://www.mediadot.ro/......a-metalica

Recunosc ca ma deruteaza povestea mediadotului cu transportul, s-ar putea sa fie gratuit ca inteleg ca e pentru coletele pana in 4kg, iar ce depaseste 4 sunt doar niste costuri de 1leu pe kg suplimentar ceva de genul asta, oricum e cu 100 lei mai putin decat pe eMAG si transportul sigur nu poate fi 100 lei.