| AdrianAdy95 a întrebat:

care este locul potrivit pentru o primă intalnire?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intr-un parc, cu o mica plimbarica apoi la o cofetarie la o prajitura sau o cafea.

| whatevernvm a răspuns:

Cimitir

| Adry05 a răspuns:

Eu zic la o cafenea sau un local simplu. Acolo puteti sta fata in fata si discuta linistiti. Incearca sa iei o masa mai separata de altele si undeva unde muzica sa nu fie prea tare ci in surdina. Dupa aceea, daca vremea e frumoasa va puteti plimba printr-un parc sau pur si simplu du-o pe jos acasa daca sta mai departe fata de locul unde ati iesit.
TIPS: ia-i o floare.

| Staind a răspuns:

In temnita

| DeathOfDreams a răspuns:

Mereu am fost de părere că atâta timp cât eşti împreună cu persoana potrivită, nu contează unde sunteți.

| Cristinaaa57 a răspuns:

In parc, la cinema

| SebylVane1890 a răspuns:

Sub cer.Nu ai cum sa dai greswinking

| deeamaria a răspuns:

Un loc perfect pentru o prima intalnire este la un suc / pizza / prajitura si mai apoi cand se face seara sa mergeti in parc. E cel mai romantic mod de a-ti cuceri aleasa! laughing Crede-mawinking A, nu uita de niste floricele! Funda?

| Black00 a răspuns:

In parc la o plimbare, teatru(daca ii pasionata de asa ceva)