| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ce ar trebui sa schimbe bărbații la ei pentru a fii pe placul femeilor? Adică gen: comportament, imbracaminte, atitudine, si multe altele.Cum sa fie bărbatul ideal cu care ați putea sa va complaceti reciproc?(pentru relații de scurtă durată, sau parteneri de casatorie(soț) ) Vreau un răspuns sincer.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Hmm, pai daca e sa te schimbi pentru o femeie, cu parere de rau, te anunt ca deja ai inceput gresit si ca o sa sfarsesti singur... sau tinut sub papuc.
Fete vor barbati cu atitudine, cu incredere in ei, ele vor sa se simta protejate/posedate.
Eh, barbatii cu atitudine sunt aia badaranii, care se baga in seama, caruia ii pasa doar de el, asta e suficient pentru o relatie de scurta durata, dar daca vrei o relatie de lunga durata pe langa atitudinea de badaran trebuie sa dai dovada si de diplomatie atunci cand este nevoie.

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru OldSoul):

Nu am sa ma schimb niciodată pentru o femeie pentru ca nu vreau, de unde ai scos tu aberatia asta ca eu vreau sa ma schimb pentru o femeie? A fost o întrebare de prost gust sa zic asa, dar nicidecum ca eu ma voi schimba pentru o femeie.A fost doar o întrebare care m-am gândit sa o pun sa vad cum vor de fapt femeile sa ne comportam. Si Da Eu recunosc sunt genul de băiat care ma comport urât cu femeile, si nu îmi place sa fac ce zice femeile și multe chestii banale impuse de ele.Si cu toate ca ma comport urât cu ele,ele tot vorbește cu mine chiar daca eu le vorbesc urât,si crede-ma nu am înțeles niciodată chestia asta,le tratez urat, iar ele aleargă după mine, nu sunt chiar asa de frumos dar roiesc fetele in jurul meu.

| OldSoul a răspuns (pentru Alinutzamadalina2214):

E foarte bine atunci.
Am raspuns in general, mai sunt si altii care e posibil sa se regaseasca in intrebare si e posibil sa le foloseasca raspunsul.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bani si o masina care atrage privirile (casa nu apartament preferabil vila daca e) si va ramane cu tine

| T0T a răspuns:

Nu mă schimb pentru nimeni.
Oricum băiatul/bărbatul ideal nu există. Femeile sunt diferite și au gusturi diferite, dacă erai suficient de matur știai asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa te schimbi ca sa fii pe placul altora. Cu astea spuse, un barbat ar fi bine sa fie o persoana ingrijita, sa aiba caracter si sa aiba o cultura generala cat mai vasta. La fel si o femeie. Restul sunt can can.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa.si schimbe mai des ciorapii!

| BudMihaita a răspuns:

In general nu ar trebui sa te schimbi pentru nimeni si nimic, dar daca ai un stil mai,, golanesc,, de a te imbraca sau de a vorbi, ar fi foarte bine daca l-ai schimba intr-unul mai diplomat, ai avea mult mai mult de castigat.
PS:Fetelor le plac baietii care arata intr-un anume fel, care sti ce vor de la viata, etc.

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru BudMihaita):

Da sunt genul de baiat care intr-adevar ma îmbrac golaneste si poate uneori mai tot timpul am un comportament mai violent din cauza ca nu îmi plac acei oameni care au autoritate asupra mea. Nu îmi place să respect regulile impuse de alții, si imi place să trăiesc după propriile mele reguli.Nu stiu ce e greșit în comportamentul meu și in stilul meu, pentru mine e perfect normal felul în care mă comport, si care mă îmbrac si nu încerc să mă schimb, nu as putea, sunt foarte curios ce fel de bărbații iubesc femeile din ziua de azi, sa înțeleg că ele iubesc fraierii

| Xelon a răspuns (pentru Alinutzamadalina2214):

Eu nu te judec,exact la fel eram si eu in urama cu ceva timp, credeam ca lumea sa invarte in jurul meu,. nu am ascultat niciodata de nimeni si am facut numai ce am vrut, am crezut ca o sa mearga la nesfarsit cu chefuri si d-astea, iti dau un sfat pe care eu nu l-am primit, invata sa asculti ca mereu ai ce invata de la oricine,
In legauta cu fetele gusturile difera nu exista un tipar de barbat.