| Andreee a întrebat:

Ce cadouri le luati parintilor de Craciun?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Știam eu că am uitat ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lu' maică-mea îi iau nimic, iar lu' taică-miu acelaşi lucru, nu fac diferenţe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce le-as cumpara ceva
daca ei nu imi cumpara nimic
lol
am banii mei
merg
imi cumpar o carte
o impachetez frumos
si mi-o pun sub brad in noaptea de 24
si dimineata pe 25 o sa fiu ceva gen
''awwww exact ce mi-am dorit nu pot sa creeeed omg e cel mai frumos craciun''
simt spiritul craciunului din plin
idk
daca imi raman bani ii iau ceva lu' frate-meu
who cares anyway

| smart01 a răspuns:

Buna! Eu ii cumpar mamei un pandativ cruciulita pentru ca stiu ca isi doreste unul, deoarece si-a pierdut pandativul de la lantisorul ei preferat, iar pentru tata am ales acest hanorac: http://www.conserve.ro/three-wolf-moon-hanorac-3d.htm pentru ca poarta des hanorace la serviciu si am vrut sa ii ofer unul mai deosebit. Incerca sa-i tragi si tu de limba asa mai subtil, ce le-ar placea.

| o1cristina a răspuns:

Eu i-am ales mamei mele un ceas super dragut si la tati o curea si un parfum. http://ro.oriflame.com/......inaMiclaus