| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre fetele care isi pun silicoane(sani, fund, buze) pentru a atrage mai mult atentia barbatilor? Credeti ca e mai bine sa ramana "naturale"?

Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu propriul corp. Unele femei apeleaza la astfel de proceduri pentru ca au avut cancer la san (mai e si grupul asta).
In esenta, motivele sunt variate, insa cred ca grupul femeilor care vor sa atraga privirile barbatilor e mai mare decat celelalte.
Din punctul meu de vedere, fata fiind, cred ca varianta n a t u r a l e cea mai indicata. Mai bine sa te observe un barbat pentru cine esti decat pentru cum arati.
Plus, o femeie arata intotdeauna superb in momentul in care are laturi un barbat care o face fericita. O femeie se schimba parca total cand se simte iubita happy
(e doar o parere)
Intotdeauna natural!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ele vor sa arate mai bine ca altele.Sau sa arate ca dispun de bani pentru asa ceva.Naturaletea este totul la o femeie.Degeaba arati ca o papusa Barbie.

| RAY a răspuns:

In usa 90% din operati sunt facute de femei si 10% de barbatii, 40 % sanii, 60% fata, ce atrage un barbat fata simetrica si sanii, deci femeile se adapteaza la gusturile barbatilor, daca e natural sau nu e decizia fiecaruia si eu daca as avea banii as face operatie de crestere in inaltime, si multe altele, stiinta e facuta ca sa ne ajuta bine nu obsesiv pentru ca putem arata ca moartea apoi si cu ratiune

| KamaSutra a răspuns:

Naturaletea e intotdeauna cea mai buna happy

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

E ok cat de cat la silicoane! dar la buze e naspa nasol! stii ce fel vorbesc alea cu mult botox in gura! aoleu mama! zici spui ca au prune in gura! dar atat la silicoane cat si la botox! nu trebuie exagerat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E indiscutabil, orice fata isi asuma riscurile cand alege sa se transforme astfel, cu toate ca transformarea lor poate avea loc si fara a-si falsifica diferite parti ale corpului. Cu siguranta, cele care doresc aceste lucruri "ieftine", traiesc un chin stiind ca frumusetea lor consta in plasticurile de pe ele.

| Kenya a răspuns:

Aceste operatii mi se par extrem de normale daca iti doresti. Dar cele naturale mi se par mult mai frumoase.