| Andreeastrc a întrebat:

Cine mă poate ajuta cu o interpretare a unui vis?
Deci, am visat ca eram într-un autobuz cu o prietena în care era și băiatul de care încă îmi mai place, cu care am avut și o scurtă relație. Dar nu mă baga în seama, vorbea cu alte persoane. Apoi l-am auzit spunând că niciodată nu v-a mai avea o relație cu mine, pentru ca sunt geloasă, stresantă etc. Când am coborât din autobuz m-a așteptat și m-a luat în brațe,prietena mea a plecat înainte și am rămas singuri, apoi a trecut fratele meu pe lângă noi dar nu am vorbit cu el. Am mers îmbrățișați până aproape de casa mea, apoi dintr-o data a dispărut. Când am ajuns acasă m-am întâlnit cu niște fete, una dintre ele mi-a dat telefonul ei și i-am trimis mesaj că a câștigat o ușă și sa vină să își îa premiul. Era o ușă albă, în folie. Apoi dintr-o data m-am trezit într-o apa curgătoare alături de el și mai multe persoane. Din nou m-a luat în brațe și mi-a promis ca nu o să mă mai lase, cam ăsta e tot ce îmi amintesc.

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

"eram într-un autobuz cu o prietena în care era și băiatul de care încă îmi mai place"... de pe aici am pierdut sirul.
Dar relax, visele nu inseamna nimic.

| dmdmkk2 a răspuns:

E posibil ca în viitorul apropiat să pretindă că te iubește și apoi să își bată joc de tine, tu ai fi în stare sã faci orice doar ca să vă vedețivedeți, probabil nu ìi place comportamentul tău.
Fundà?