| AlexandraCretu12 a întrebat:

Cum definiti o femeie/ un barbat sexy? happy

PS. Nu vreau raspunsuri rautacioase.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Un cineva indefinibil (de complex) care îmi face mintea să ia foc.

| Liviu a răspuns:

Atractie,sa aiba o privire 'criminala' sa inspire siguranta si sa ma faca sa pluteschappy

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Una cu craci lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu definesc o femeie/un barbat sexy in primul rand prin fizic(sa arate bine, nu neaparat cu patratele)si in al doilea rand sa fie inteligent si sociabil.Nu trebuie sa te rezumi decat la aspectul fizic cand spui ca o persoana este sexy, pentru fiecare in parte inseamna alt ceva sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletu-i cald si linistit, zambetu-i oaza de soare, chipu-i lin si luminos, doar curcubee din ochii dulci rasare...
Cam asa vad eu persoana de langa mine. Zambet lin si chip radioa.
Toate cele bune.

| AlexandraCretu12 explică (pentru anonim_4396):

Wow, frumos raspuns! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing, zici ca ai fumat ceva, serios acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, iubirea de frumos feminin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandraCretu12):

Eternul univers feminin, n-ai cum sa nu-l iubesti. Sta in fiecare floare stralucitoare, ca o raza de soare imbietoare, agale mergatoare spre suflet calatoare... femeia doar o floare naucitoare.
happy
Multumesc.

| elyfel a răspuns:

O femeie sexy:frumoasa,ingrijita,fara celulita si vergeturi big grin rafinata
Un barbat sexy:inalt, bine facut(muschi si patratele), frumos, stilat, ingrijit