| HeartBeat_5869 a întrebat:

Bună dimineața! Am avut un vis ciudat,m-am visat uitandu-mă intr-o oglindă,mi-am văzut chipul iar cand am incercat să mă uit doar in ochii mei,să pătrund in ei am inceput să țip dar un țipăt lung,zgomotos,parca un țipăt asemanator ca al unui om bolnav sau chiar ca cel din filmele de groază,l-am simțit real, m-am trezit speriată si agitată. Știu că are legătură cu subconștientul dar nu știu ce inseamnă, are cineva idee? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Este doar un vis urat. ma gandesc ca poate ai o temere sau ceva care te framanta: te uiti la filme horror? ti-e teama sa nu fii bolnava? etc. Acest lucru nu inseamna ca visul are o semnificatie anume in sensul de premonitie (nu exista asa ceva), ci doar ca este ceva in sufletul tau care te framanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

a fost doar un vis urât, nu are vreo legătură cu realitatea.

| Inception a răspuns:

Visele sunt proiecții ale minții subconștiente, și nu au prea mult sens.

| intrlp a răspuns:

Ascunzi un adevar fata de ceilalti?(stiu ca suna penibil, zic si eu)