Întrebare recomandată | Adriiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Bună, e o întrebare prostească, dar, ce calitate ai vrea să ai cel mai mult?

33 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa fiu inteleapta.Asta imi lipseste cu desavarsire.

| Tweetymrrr a răspuns:

Răbdarea.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sa fiu placuta de toata lumea. happy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru vreauTotulSauNimic):

Ești chiar modestă...

| vreauTotulSauNimic a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Draga mea, nu ma refeream sa fiu eu in centrul atentiei sau sa fiu idolatrizata. Doar sa fiu placuta de cei din jur, sa ma inteleg bine cu toata lumea.Nimanui nu`i place sa fie in relatii nu tocmai bune cu alte persoane.
Imi pare rau daca ai inteles altceva, dar eu la asta ma refeream!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru vreauTotulSauNimic):

Atunci îmi pare cu sorry...

| Demise a răspuns:

Mhm, cam am ce îmi trebuie. În afară de faptul că îmi ia mult timp să învăţ ceva pentru şcoală.

| Charis a răspuns:

Eu as vrea cel mai mult sa am o memorie fotogenica.

| TheAce a răspuns:

Stii cum se spune: ''Doamne, Da-mi intelepciune sa-i tolerez pentru ca daca imi dai putere ii omor pe toti...''. Cred ca intelepciunea e calitatea primordiala a tuturor celor ce se vor fiinte superioare. Singura calitate care dainuie in timp, chiar mult dupa moartea ta daca ai stiut cu adevarat sa o folosesti cum trebuie. Ma adresez acum in special generatiei foarte tinere care poate nu constientizeaza acum importanta intelepciunii dar care la un moment dat va trebui sa o faca daca va dori mai mult de la viata decat like-uri pe facebook si bani virtuali in farmville. As dori asadar mai multa intelepciune pentru toata lumea, pentru ca niciodata nu e destula si mereu e loc de mai bine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca toleranta fata de cei din jurul nostru este o calitate care merita dobandita.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Toleranţa este ceva de care eu mă feresc. Ce ciudat. Dacă ar fi fost ceva material o vindeam pe toată până acum.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Atunci de ce nu-mi oferi si mie dreptul de a-mi spune parerea? Daca as avea suficienti bani, as fi cumparat-o eu...

| Vans a răspuns:

Da,chiar e o întrebare prostească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa desenez bine.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Vreau sa nu mai fiu asa dificila..sa ma inteleg EU pe MINE.

| Florian000 a răspuns:

Sa fiu profesionist la mt/cs/minecraft!@!

| slowswag a răspuns:

Memorie vizuala

| Assu53 a răspuns:

Parerea mea este ca daca ai minte multa in cap ai de toate;

| FrumoasaTa a răspuns:

Ingeniozitatea.Sunt cam de nota 1 la termenul ingeniozitate.

| FrumoasaTa a răspuns:

Intelepciune

| alexandruth a răspuns:

Sa scap de lene si sa invat mai mult... big grin

| carlyhalatz a răspuns:

Intelepciunea,ca frumusete am cat imi trebuie, si cu intelepciune pot sa castig si mai multi bani, si burse sau rasplati din partea parintilor

Răspuns utilizator avertizat
| dragoilidia a răspuns:

Nu cred ca este prosteasca deloc.esti o fata frumoasa, inteligenta si ai multe alte calitati! dar ca sa iti dau un raspuns, este darul de a iubi pe Dumnezeu si pe toti cei din jur. Dumnezeu te ajuta in toate.cu placere pentru raspuns!

| BeYourSelf7 a răspuns:

Nepasarea.
Pentru mine e o calitate, pentru restul' un defect da' nu-i bai! Imi place sa ies din schema.

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Respect

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Sa fiu mai toleranta. sa ajut oamenii. ei sa vina la mie si sa isi zica problemele si eu sa ii ajut.

| Flory1999 a răspuns:

La cantat. happy

| AlinaToma a răspuns:

Sa invat mai ibnr (nu ac nu invat sunt cam a 2 din clasa dar as vreasa ii multumesc mai mult p epariniti)happy

| Ioanaksb a răspuns:

Probabil intelepciunea.

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Sa fiu „iubibila"

| eNNNoStef a răspuns:

Sa le vrajesc pe fe laughing