| Rax a întrebat:

Buna fetelor, de cate ori pe zi va pieptanati? specificati si daca aveti parul lung sau scurt

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

3-4 ori. (lung)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam de doua ori pe zi, precizez ca il pieptan ceva minute in sir, chiar daca e descurcat. Par lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu de cate ori faci tu acest lucru in caz ca esti baiat laughing de asemenea specifica si lungimea.

| Rax explică (pentru anonim_4396):

laughingsint fata, am parul pina la mijloc cu firul f subtire, si citeodata sar in unele zile, dar apoi urmat zi imi e mai greu, fiind mai greu de pieptanat(fiind firul subtire se rupe chiar daca e descurcat)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rax):

Credeam ca esti baiat! Si eram asa curioasa...laughing
E important sa ai grija de el. Nu mai sari peste unele zile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cam... 2-3 ori thinking, mediu.
Sii...Fiindca spuneai ca il descurci greu...Tu cum il pietani?
De la radacina spre varfuri?

| doreal a răspuns:

Am parul lung si des de aceea trebuie sa il pieptan de vreo 2-3 ori ca sa imi stea ok.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Eu il am scurt, deci nu ma piaptan decat dupa baie, si atunci cu peria nu cu piaptanul.
Mie imi place sa arate mai rebel, daca ma intelegi. happy
Pa!

| Kenya a răspuns:

Depinde de zi, daca stau toata ziua acasa cam deloc ca il am prins laughing poate doar dimineata cand il prind. In rest cand ies mai toata ziua laughing

| SweetMinion a răspuns:

Am parul destul de lung, si ma piaptan de 2 ori pe zi, dimineata cand ma trezesc si seara, inainte sa ma pun in pat.

| vaporwave a răspuns:

o data pe luna
am par lung aproape 2 m

| nlko a răspuns:

De dimineata si inainte sa plec undeva.
Il am lung.

| AlissBrie a răspuns:

O data pe zi, mai exact dimineata cand ma aranjez pentru toata ziua apoi il prind simplu in coada dupa ce l-am indreptat, simplu, putin mai lung de sani, nu am probleme smug

| ale153 a răspuns:

Eu am parul destul de lung, de obicei ma piaptan o data/doua ori pe zi. happy

| WalleWalls a răspuns:

In unele zile nici nu ma pieptan laughing

| Rax explică (pentru WalleWalls):

laughing probabil il ai ca in poza, parul scurt

| WalleWalls a răspuns (pentru Rax):

Acolo il aveam incretit..am parul drept natural si e lung pana la sani laughing