| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, va plac băieții bruneti sau cei blonzi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce sunt mai multi barbati cu par brunet inseamna ca gena asta a fost aleasa des de catre femei in cursul evolutiei umane, desi cred ca parul brunet atrage o femeie mai mult ca parul blond, dar depinde intr-un mediu unde femeile sunt blonde ele prefera blonzi ca asa sunt ele programate de catre natura

| Florentina9210 a răspuns:

Bruneti cu ochi caprui.

| justanotheruser99 a răspuns:

Șateni cu ochi albaștrii sau caprui. laughing
Ok, asta e doar o preferință, nu inseamna ca nu m-as putea indragosti de un brunet sau blond. Pana la urma aspectul nu e singurul lucru care contează.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Brunetul cu ochii caprui sau saten cu ochii caprui e cea mai buna combinatie si cea mai intalnita.
Batalia frumusetii pentru ochi se da intre ochiul albastru si cel caprui/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Cine spune ca e cea mai buna? Mie imi plac si ochii negrii. Sunt frumosi big grin
Realizezi ca de fapt batalia asta e doar imaginara?
Deci nu te oftica, imi plac si brunetii cu ochi caprui laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu sunt brunet, asa ca n-am de ce sa ma oftic!

| deeeaqq a răspuns:

Șateni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bruneti sau sateni

| ălkjmhgf a răspuns:

Șateni.

| Adela06 a răspuns:

De preferat blonzi sunt cei mai draguti

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru Adela06):

Ți-ar place să fie blond si ca un potențial partener? Adică soț