| anonim_4396 a întrebat:

Ginecologul vede daca te-ai masturbat daca se uita la vaginul tau?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu vede, vede daca esti virgina sau nu, dar fii sigura ca nu va face comentarii deplasate nici daca ii spui ca te masturbezi sau ai facut sex.

| Parintele a răspuns:

Da, un ginecolog isi da seama daca te masturbezi sau nu.

| Farcas a răspuns:

Nu are cum sa vada. El,, se uita,, doar sa vada daca mai esti virgina sau nu

| ghinionist a răspuns:

Da, o vede fericita si isi da seama de asta!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poate vedea dacă te duci imediat după o partidă de masturbare.
Dacă te duci a doua zi, nu mai vede nimic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' ce-i pasa la ginecolog daca mai esti virgin/a sau nu? El se uita in vagin sa vada daca totul e in regula, daca n-ai vreo boala sau vreo infectie.

Ce-l intereseaza pe el daca te-ai masturbat sau ai facut sex? Normal ca poate vedea daca ai avut contact sexual, ti se rupe himenul(daca esti fata). Dar consultatiile sunt confidentiale, nu afla nimeni ce se petrece dincolo de usile cabinetului.Nici ginecologul nu va rade de tine, este un profesionist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaa! si sa vezi ce-ti face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da normal ca-ti vede tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te`ai masturbat dragutzo`h? laughing