| Maryna78 a întrebat:

la ce liceu pot intra cu media 8, 66 ( sunt din bucuresti ).

1 răspuns:
| RomulusMilea a răspuns:

Nu poţi afla sigur pentru anul 2012, dar îţi poţi face o părere, văzând rezultatele repartizării de anul trecut 2011, vezi adresa Web de mai jos, care se referă doar la Bucureşti:

http://admitere.edu.ro/2011/staticRepI/j/

Sus în partea stângă vei găsi o listă derulantă, care afişează "Pag. 1 (9.94)".

Dă click pe butonul ">" (pagina următoare), verificând valorile din coloana "Ultima notă" (a şaptea coloană). Ceea ce te interesează pe tine se află în coloana "Numele liceului".

Trebuie să ştii că nota sau media finală depinde direct de notele pe care le vei lua la testările naţionale de la sfârşitul lunii iunie 2012, deci mare atenţie ce scrii acolo.

Multă baftă şi succes!