| Alinuta94 a întrebat:

Buna lume! As vrea si eu sa ma ajute cineva daca poate,am gresit fata de prietenul meu iar acum vreau sa imi cer scuze sa ma ierte.M-am gandit sa fac un filmulet cu fel si fel de statusuri,si asi avea nevoie de statusuri cu regrete, scuze si iertare. Ajutati-ma va rog frumos! Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Alinuta, un "imi pare rau pentru ce am facut, iarta-ma ca te-am facut sa suferi" spus in fata cu sinceritate si un sarut plin de pasiune fac cat toate filmele din lume!

| Alinuta94 explică (pentru SkyPilot):

Da am facut asta.dar nu prea a tinut :/ adica am gresit foarte tare fata de el. nu ii este usor si il inteleg...as vrea sa fac ceva sa vada ca tin la el cu adevarat. si chiar imi doresc sa continuam relatia

| AtomiculXXX a răspuns:

* Te iubesc mult de tot! iarta-ma ca am lasat sa intervina ceva intre noi...iti jur ca nu se va mai intampla niciodata.te-am iubit, te iubesc si te voi iubi pana cand voi muri! iarta-ma crying

2. * Iubire iarta-ma sctiu ca ti-am gresit ai pus la inima stiu ca te-am ranit iarta-maa caci nu pot sa traiesc fara tinecrying te iubesc fff mult:X:Xsadsad dar stiu ca am gresit iar acum regret in fiecare zi ochii imi sunt plini de lacrimi Intoarce-tee te rogcrying
Intoarce-te iti promit ca numai gresesc

3. * Si viata mi-e pustie, si sufletul pierdut. Fara de-ale tale buze, fara de al tau sarut.Asa cum nu exista, drumuri fara bolovani.Tot as nu poate fi,, Deagoste Fara Dusmani''

4. * De ce nu imi spui ca ma iubesti? de ce ma ocolesti? de ce atunci cand trec pe langa tine iti intorci privire? iarta-ma te roog da ca nu am sa te omor!

5. * Iubirea mea stiu ca am gresit si pe tine te-a durut nu am stiut sa te apreciez la momentul potrivit dar acum cand mi-am dat seama sa stii ca doare>acum simt cu adevarat pe pielea mea ce ai simtit si tu la randul tau si acum inteleg cat trebuia sa te apreciez si de aceea as vrea sa imi mai dai o sansa>te iubesc si te voi iubikiss

6. * Te iubesc enorm de mult iubitelul meu. IARTA-MA CA ITI MAI GRESESC! stii ca inca nu gandesc la fel de matur ca tine.si nu imi dau seama ce fac.singurul lucru de care sunt sigura ca e bine ca te iubesc pe tine mai presus de orice. sper ca ti-ai dat seama.te iubesc.esti viata mea piutul meu

| Alinuta94 explică (pentru AtomiculXXX):

Multumesc mult de tot!