| unuunu a întrebat:

ma numesc Andrei, am 18 ani si sunt un baiat singuratic in sensul ca sunt introvertit
si nu am fost niciodata intr un club adica am fost o data si nu mi a placut dar oricum nu m-au pasionat niciodata discotecile si cluburile asa ca obisnuiesc mai mult sa merg la pescuit, sa ies cu bicicleta, sa muncesc etc. Credeti ca am sanse ca o fata sa ma placa? E un defect din punctul vostru de vedere?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, daca esti visator ca altii si zici ca va fi cuminte dar cand vi de la munca si ea intarzie 4 ore sa ajunga acasa ce faci? Cand sta la telefon pe facebook sau wasa la chat si ti-l inchide? Sau cand o vezi cu amantul ca se pupa la chiosc cand mergi dupa o cafea? Tecnologia si idiotenia schimba mentalitatea omenirii si de multe ori nu putem sa speram in ceva bun, doar pe plan de singuratate cand nimeni nu te tradeaza

| Furti a răspuns:

Nu e un defect!
Nu gasesti o placere in atmosfera de club, asta e tot, cred ca nu esti tocmai o fire petrecareata si gasesti satisfactie in lucrurile obisnuite.
Sigur ca vei avea sansa la o prietena, va veni si vremea aceea, insa ai grija sa fie persoana potrivita, avand in vedere ca esti introvertit te vei atasa foarte tare de fata respectiva. Asa ca evita o relatie sa-i zic superficiala de cateva zile, saptamani. Mai bine persoana potrvita decat o suta fara rost!