| Maria12354 a întrebat:

ma numesc Maria, si sunt in clasa a 11-a, am 19 ani si vreau sa ajung in America. Am o matusa acolo care ma poate ajuta, si care poate sa imi faca chemare. Cum se procedeaza, si ce trebuie sa fac? Care sunt sansele sa primesc viza de turist cu chemare?

Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Buna! Cand primesti chemarea si ai pasaportul imprimi un cod de bare si completezi o foaie cu ceva date despre tine cu care platesti la banca aprox 100 E. Intre timp iti pregatesti un dosar ce trebuie sa contina printre acte si o foaie cu date despre tine, familia si fam care ti-a facut chemarea. Apoi suni la ambasada sa-ti faci programarea...cand te programezi mergi si ...multa bafta! Trebuie sa incerci. 50%sa primesti 50 sa nu. Drum bun!winking

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.ziare.com/......ii-1253311
Vezi daca iti este de folos acest link
O zi frumoasa sa ai:)