| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU!
Voi cum reactionati cand sunteti pusi in situatii stanjenitoare de orice fel?

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

In general evit situatiile respective.

| Doub a răspuns:

Mă pufneşte râsul şi mă auto iau la mişto, wtf.

| Florentina9210 a răspuns:

Incerc sa evit sa fiu pusa in asemenea situatii.

| WaterDrop a răspuns:

Rezolv problema in functie de cum o cere situatia.Nu exista situatii stanjenitoare ci doar amuzante.

| Staind a răspuns:

Vid mental.

| Drolja a răspuns:

Caut niște haine. Orice fel de haine, oriunde văd cu ochii.

Și o cârpă, dacă asta ajută să mă acopăr cumva.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Ohoooo, dar cate sunt!
Majoritatea se intampla la scoala, in unele ore, mai ales... Franceza, Geografie, si Istorie!
Sincer, daca e legat de mine sau de alt cineva, ma rusinez sau iau la misto persoana respectiva, ceea ce nu prea e frumos, dar... incerc sa nu fac asta, dar cam mereu o fac... laughing. Nu e de ras, ba chiar este de plans, sa nu ma mir eu cum ma fac cu un 2 la Geografie!

Iti povestesc o situatie stanjenitoare? Bine, hai ca stiu ca vrei big grin!

Miercuri 24.05. 2016, ora a 4-a, am avut geografie, toate bune si frumoasa, intarzii putin, am fost la o tigare cu niste colege, si intru frumos in clasa, ultima mai mereu, ma ia pe mine doamna la interogatoriu:
-Fumezi?
-Nu...De ce? (voiam sa nu stie, dar vedea poze pe facebook care sunt private acum)
-A, pai am intrebat, ca mirosi a tutun...
-Nu stiu doamna, am fost in curte si am vorbit cu domnul de sport...
-Aha, bine, treci in banca!
Asta era prima situatie... -.-

A 2-a cea mai stanjenitoare si rusinoasa care a fost pana acum! sad (tot la geografie)

Dupa ora de franceza, fetele cu care am fost in intamplarea de mai sus la tigare, au scris pe tabla: "Ana+Adi=gemeni fata si baiat", eu n-am vrut sa sterg tabla pentru ca ele erau de serviciu in clasa, nu eu. S-a sunat, m-am dus dupa harta frumos, n-am putut sa o pun pe cui, asa ca am lasat-o langa catedra. Buuun... A venit doamna in clasa (normal ca e tanara big grin ) si primul lucru s-a uitat pe tabla. -.-
M-am dus repede sa sterg tabla si a zis "bine, bine nu ti-am vazut secretul" si chiar imi place de baiatul ala sad
Si am discutat acolo despre tot felul de chestii, de dagoste, de fete de baieti si nu mai tin minte de ce. Si in loc sa facem ora, am facut dirigentie... Si m-am simtit ciudat.
Astea au fost.

| ksaoswh a răspuns:

Incerc sa evit astfel de situati.