| quiria a întrebat:

Buna seara tuturor. Exista oameni buni? As vrea sa cunosc si eu un om bun daca mai exista.Eu nu cunosc oameni buni.Mai exista baieti buni care sa nu urmareasca doar sex sau sa fie pe interes? Mai exista oare? Daca sunteti oameni buni sa lasati un mesaj aici. Daca nu pur si simplu ignorati aceasta nedumerire a mea.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, eu sunt un om bun, dar sunt luat big grin

| AllexTheWolf a răspuns:

Am incercat sa stau cu o fata, dar a refuzat, nu stiu de ce, dar din cate stiu a stat numai cu baieti care urmareau doar sexul, eu nu sunt asa, daca stau cu o fata stau pentru ca am sentimente fata de ea, nu ca vrea sa o..., o iubeam foarte mult, dar credea ca vreau sa stau cu ea doar pentru sex sad crying

| Nick9331 a răspuns:

Ti s'au intamplat multe in ultima vreme." te vad " in depresie maxima no talking

| endling a răspuns:

Un om cu adevarat bun ar fi prea modest sa iti raspunda intrebarii cu da eu sunt om bun...