| raMLesS a întrebat:

Bună seara, un prieten mi-a spus că îşi satisface poftele cu sora sa, el având 17 ani şi soră-sa 15, o singură întrebare.
Acele persoane sunt sănătoase sau au probleme mintale grave rolling on the floor?
E ceva normal să facă aşa ceva cu sora sa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Dale minte... ca au nevoie...
Vai de capul lor de copii... prostuti ce sunt, daca afla parinti ii dau la orfelinat rolling on the floor
Nu, nu e normal sa faci asa ceva cu nici o ruda.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal dar se practica des in America si Rusia aceste obiceiuri

| Liviu a răspuns:

Mna frate/sora ar mai merge, dar cu parinti in nici un caz. Vreo verisoara mai pofticioasa, la fel ar merge.Insa ce tine de parinti e aiurea.Cu fratele sora daca se intampla mna se intampla laughingNormal eu's mai zapacit din fire, noroc ca is singur la parinti laughing Mna fiecare cu conceptiile sale. Unii au o vrabiuta, eu am cateva stoluri laughing

| William a răspuns:

Si tu l-ai crezut? straight face

| raMLesS explică:

Scuzaţi-mi întrebarea dar vreau doar să ştiu de ce este păcat, nu că aş fi făcut dar vreau să mă documentez mai bine înainte să fac ceva greşit ( Nu am soră ).

| SergiuBoss11 a răspuns:

Aoleu,maica,ce destrabalati

| syd2 a răspuns:

Nici nu o sa comentez asa pacatosenie.

| Suck a răspuns:

Se ajuta intre ei cum pot, aia da frati apropiati.

| deea1155 a răspuns (pentru Suck):

laughing))) pe principiul cine nu-si arde mama nu-si iubeste neamul laughing)

| vaporwave a răspuns:

E incest

| raMLesS explică (pentru vaporwave):

Mai explicat te rog? Mai pe româneşte, mulţumescwinking.

| vaporwave a răspuns (pentru raMLesS):

Contact sexual intre rude

| Crainstorm20 a răspuns:

RamLess

Daca e ruda de sange:
-Nu e normal
-Se numeste incest( relatia dintre
sora-frate, mama-fiu, tata-fiica)
-Se pot naste copii cu probleme
mintale(retard), din incest

Daca e vitrega:
-Se poate avea o relatie.
-E normal
-NU E INCEST deoarece nu au legaturi de sange astfel copii lor
pot fii sanatosi!

| raMLesS explică (pentru Crainstorm20):

Da' e 100% sigur că copii o să iasă handicapaţi? în primul rând sunt tot oameni zic eu.

| Crainstorm20 a răspuns (pentru raMLesS):

Nu merit funda? Ti-am explicat consumand TIMPUL meu cand puteam raspunde altui utilizator si te puteam lasa asa :-I

| ălacumarfa a răspuns:

Probleme mintale grave... psihopati