| anonim_4396 a întrebat:

Sotia nu e acasa si azi mananc singur. sad Merg in jumatate de ora sa pregatesc mancarea mea de suflet: Biban prajit cu sos de rosii si mamaliguta calda.Cine vrea sa ia pranzul cu mine?sad

9 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sotia ta nu se supara?
Vrei o portie rece de ciuperci?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu se supara atata timp cat sunt cuminte.Veniti cu totii. Daca ati ratat ieri pranzul cu mine de data asta va invit Duminica la un gratar impreuna la amlul Dunarii. Specialitatea este mici, desigur si iepuri la gratar.Nu dau funda sa nu se supere nimeni, las sa castige cel cu mai multe puncte.

| Mayar a răspuns:

Vorbeste cu ea la tel si pune-o pe difuzor. Doar nu acorzi mai multa atentie unor necunoscuti de pe un site decat sotiei tale!

| Deaad a răspuns:

Spune-mi adresa sa vin sa luam pranzul. Poate bem si o bere.

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

Dupa nume nu te-as prefera.Te invit ceva mai tarziu, cand mi-o veni vremea si cand mi s-o acri de viata.rolling on the floor Nu fi suparata, vom fi alaturi multa vremerolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ana233 a răspuns:

Mi s-a facut pofta.

| anonim_4396 explică (pentru ana233):

Poti face si tu.E foarte simplu.happy

| ℓανιηια a răspuns:

Mi s-a facut foame.