| Andreee a întrebat:

Stiti cum se fac fotocopiile?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se misca hartiile din masina, apoi in timp ce se scaneaza originalul se trimire la hartia alba care se fotocopiaza

| Andreee explică (pentru mgtow):

Cum adica ''se misca''?

| mgtow a răspuns (pentru Andreee):

Ca sa transfere datele de pe aia originala trebuie sa miste una alba

| Andreee explică (pentru mgtow):

Pai ce pune originalul in imprimanta ca si cum ai vrea sa faci copie normala, dar se transmite in calculator?

| Andreee explică (pentru mgtow):

Pot fii facute la imprimanta sau trebuie in centre speciale?

| mgtow a răspuns (pentru Andreee):

Se face numai prin imprimanta, la scanare se duce in pc apoi dupa modificari trece iar la imprimanta