| anonim_4396 a întrebat:

happy Sunt sigura ca nu exista pe aici vreo persoana fara cont de facebook. laughing Ei bine, cu cateva luni in urma strangeam peste 300 likes, iar acum in jur de 100. Am impresia ca pozele mele nu mai sunt atat de promovate, as putea spune... incat sa le vada toti prietenii mei sau alte persoane. Exista vreo setare pentru asta? Stiu ca este o intrebare prosteasca, dar chiar ma intreb care e cauza. Mentionez faptul ca profilul meu este unul public, adica oamenii imi pot da follow. happy FUNDA

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu cred ca motivul este legat de poze. Mai degraba as crede ca ai mai multa concurenta. Nu mai esti atat de sus in rezultatele cautarilor cum erai acum catava vreme.
Parca imi amintesc de tine ca ai 15-16 ani. Chiar asa de importante sunt aceste like-uri de la niste necunoscuti? Nu ai ceva mai bun de facut cu viata ta, cum ar fi de pilda sa inveti sau sa ai o pasiune care sa te imbogateasca sufleteste?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca exista multe persoane ca mine care nu au cont, nu te minti singura doar pentru ca esti o obsedata fara viata sociala.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu am cont pe fb happy

| Innsbruck a răspuns:

La fel mi se intampla si mie.
O metoda ar fi sa iti comenteze un prieten si tu sa-i raspunzi, asa o sa apara :
''X and Y comented at X photo ''

| Mjsaka a răspuns:

Uite care e chestia, likes primesc doar de la persoanele pe care le cunosc in realitate, nici nu vreau de la necunoscuti. Am o groaza de prieteni in realitate, nu traiesc doar in fata calculatorului. happy Era pur si simplu o intrebare.