| flowerpower0708 a întrebat:

am nevoie de ajutor.nu pentru mine dar pentru prietena mea cea mai buna, ANA.ea sta la Suceava (s-a mutatde un an acolo si noi inca suntem cele mai bune prietene ne vizitam mereu in vacante)ea are o sora mai mare cu 5 ani.ele doua ies mereu impreuna in oras si din cate mi a povestit intr o zi cu ele in oras au venit mai multi prieteni de-ai surorii ei printre care si un baiat mai mare decat ea cu 6 ani.(am uitat sa mentionez ca prietena mea are 15 ani si baiatul 21).ana si baiatul ala se inteleg bine si ana spera ca peste cativa ani sa aiba o relatie.eu am sfatuit-o sa se gandeasca mai intai la examenul pentru liceu si pa din clasa a 10a sa iasa cu el. Credeti ca are o sansa? cand am vizitat-o l-am cunoscut pe baiatul asta si am vazut ca el tine la (dar cam la o sora).Imi puteti spune parerea voastra? are sanse in viitor? ea chiar il iubeste imi stiu prietena bine si stiu ca ea tine foarte mult la el.UN SFAT?

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Pai sfatul meu ar fi sa mai astepte timp sa dea examenul, poate pe viitor ii va placea si lui mai mult de ea si vor putea avea o relatie si daca si lui ii place tare mult de ea o va iubi si pe viitor. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| flowerpower0708 explică (pentru Jouliete):

Iti multumesc pentru raspuns.la acelasi lucru ma gandeam si eu

1 răspuns: