| EllaDany1997 a întrebat:

Am o întrebare. Când am fost mai mica mi s-a spus ca am polipi, acum am 14 ani si nu prea am de gând sa îmi fac operatie. Mai încolo o sa am probleme cu ei? Pana acum nu prea am avut decât când eram răcită.

1 răspuns:
| Flory1243 a răspuns:

Buna.Si eu am aceeasi problema si sincer iti spun ca doctorita mea de familie mi-a spus ca nu pot sa stau mereu asa pentru ca la un moment dat n.o sa mai poti respira.Acum depinde si cat de grav este...in orice caz pentru siguranta ar fi bine sa faci operatia.