| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care se va opera cat de curand si vreau sa stiu daca e o idee buna sa o vizitez la spital.Suntem cat de cat prietene ne intelegem bine, dar ne-am certat si e putin suparata pe mine.Credeti ca se va bucura sa o vizitez, tinand cont ca suntem un pic certate?
E destul de ok ca si persoana.Voi v-ati duce daca ati fi in locul meu? Funda

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Viziteaza-o, in asa situatie uiti de certuri, ca cine stie, poate e ultima data cand o vezi vie.

| elyfel a răspuns (pentru mont):

laughing Stai linistit ca la picior se opereaza nu la inima happy Dar apreciez raspunsul tau.Multumesc happy

| mont a răspuns (pentru elyfel):

Din pacate orice operatie cu anestezie generala presupune riscul asta, la orice parte a corpului ar fi.

| elyfel a răspuns (pentru mont):

Asa asa e.Inteleg happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lași supărarea acasă și o vizitezi, sănătate!
Pa, pa.

| elyfel a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mersi happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru elyfel):

Bună. din nou.
Cu multă plăcere și nu purta în viață dușmănii!
Pa, pa.

| ElenaSA a răspuns:

Da, daca inainte mi-ar fi fost buna prietena. Unii oameni nu prea vor sa fie vazuti in asa situatii grele, altii apreciaza mult asta, pentru ca la spital te simti singur. Nu cred ca ar fi gresit sa o vizitezi, poate uitati de cearta si redeveniti prietene.

| elyfel a răspuns (pentru ElenaSA):

Da asa e unora nu le place sa fie vazuti in situatii asa grele.Mersi happy Am sa tin cont de sfatul tau.

| MeddyMaddy a răspuns:

E mare lucru sa-ti intre cineva pe usa cand esti la spital. Nu are rost sa mai stai pe ganduri, du-te si viziteaz-o.

| elyfel a răspuns (pentru MeddyMaddy):

Ai dreptate.Mersi happy