| Trandafirii a întrebat:

TPU am o problema grava la scoala! acum o luna am dat un test la matematica si sunt in clasa a 5-a.asa si cand am dat testele am dat din greseala ciorna si o fata din clasa(cu probleme psihice) mi-a luat-o din mana si s-a semnat cu numele altei fete din clasa, apoi profa ne-a spus sa le dam imediat testele si l-am dat asa. apoi cand au venit testele erau 2 nume cu aceeasi fata si testul meu nu era! si profa, colegii si dirigintele cred acum ca eu m-am semnat cu numele acelei fete! si ciorna era cam incompleta si am luat 4 in catalog (am vazut cu ochii mei) si dirigintele spunea sa vin cu mama la scoala (mama nu stie) si de 1 saptamana in coace nu mai zice, dar cum sa fac sa nu afle mama? FUNDA! P.S. mama stia ca am un 4 (nu il avem ) din cauza ca eu nu am vazut la tabla ca eram in a sasea banca si m-a pacalit doamna ca am 4, si eu ii spun mamei ca din cauza asta am luat 4! dau FUNDAAAAAA!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vă plac minciunile nu?

| Ibrahimovic a răspuns:

Spune-i mamei tale exact cum s-a intamplat. Sa mearga la scoala, sa vorbeasca cu diriginta, iar aceasta sa ia masuri. Cei cu probleme psihice sa stea unde le este locul happy nu printre oameni normali. happy

| AlexandraM888 a răspuns:

Eu zic sa ii spui adevarul, daca e asa cum sustii tu nu ar avea de ce sa iti fie frica, trebuia sa spui atunci cand ai dat ciorna ca s-a semnat fata nu dupa atata timp! Daca tu nu o sa o chemi pe mama o sa gaseasca ei o metoda sa o sune! Asa ca parerea mea este sa ii spui adevarul mamei tale si motivele pentru care nu ai spus la scoala ce ti s-a intamplat, in asa fel mama ta o sa fie pregatita si va stii ce sa spuna cand o vor contacta de la scoala!