| AlexandruKyuubi9 a întrebat:

Buna,TPU,am o problema legata de o fata,si nu e de dragoste e de bataie,ei bine problema e ca daca fac ceva gresit ea sare sa ma loveasca si sa ma bata, nu mi-e frica ca ma bate mie aiurea ca ma face de rusine in fata colegilor, bate aiurea in prostie numa ceva daca gresesc ia foc..la un prieten ia invinetit ochiul..nu pot sa o bat ca are spate are prieteni multi. oricat de mult as evita sa o supar tot rasare o problema..Intrebarea mea este ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Sa-i iei jitei o zgarda cu socuri electrice.

| syd a răspuns:

Terorizeaz-o psihic. Banuiesc ca nu vrei sa dai in ea, nu?

| AlexandruKyuubi9 explică (pentru syd):

Nu nu vreau pentru ca e fata, si daca chiar ar fi sa dau a doua zi vine cu 30 dupa mine...psihic adica cum ce ar trebui sa-i spun?

| AlexandruKyuubi9 explică (pentru syd):

Cum? ce ar trebui sa-i zic? nu nu dau in ea ca dupa vine cu mai multi.

| syd a răspuns (pentru AlexandruKyuubi9):

Am zis si eu la misto. E ceva tiganca de vine cu 30 dupa tine sau? Pur si simplu ignor-o si daca te loveste fara motiv vorbesti cu dirigentele/directorul sau le spui parintilor si vorbesc ei.

| EneCristian a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ia-ti o garda de corp macar trageti o gagica langa tine poate te lasa in pace.

| adeadeliina a răspuns:

Vorbeste cu ea deschis, intreab-o de ce te loveste aiurea, trebuie sa aiba un motiv, doar nu te loveste degeaba. Sau poate cine stie, ii place de tine si nu stie cum sa iti arate laughing