| Tinna666 a întrebat:

Buna TPU..asa de dragul discutiei si sa ne mai inveselim putin, va provoc sa spuneti care a fost cel mai penibil sau stanjenitor moment din viata voastra happy kiss

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Când am realizat că prețul prezervativelor + florilor cumpărate pentru prietena mea îmi depășea alocația.
Și aveam 2 soluții: Ori renunț la flori, ori la prezervative.
Și stătea tipa asta, vânzătoarea, care arăta foarte bine și se uita la mine.
Văzându-mă așa nehotărât, mi-a zis ceva ce orice bărbat visează să audă:
"Hai odată că e coadă în spate."

| Tinna666 explică (pentru LoveSleep):

Asta da moment penibil laughing si la ce ai renuntat? smug

51 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut pe tine? in metrou?laughing tare

| AlexAleex a răspuns:

Ma plimbam pe strada cu niste colegi si colege, cand mi-am prins piciorul intr-o sarma ghimpata(nu stiu ce ar putea cauta pe jos o sarma ghimpata) si apoi am cazut intr-o balta plina cu noroi si m-am umplut tot de noroi.a fost naspa de tot laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Stateam in autobuz cu o mana vorbeam la telefon si cu cealalta incercam sa gasesc abonamentul... pune desteptul ala frana si cad in barba

| Tinna666 explică (pentru SergiuBoss11):

Auci,cred ca asta a durut laughing

| syd2 a răspuns:

M-am sarutat cu un baiat pe buze chiar si daca nu is gay da stiu e penibil, dar a fost in trecut si a fost la un joc de porunci la o tabara pe care nu vreau s-o mai revad in viata mea.Mai intreba-ma ceva am chef de discutie.

| Tinna666 explică (pentru syd2):

A aparut laughing deci. iiiiuuu, si cum e sa te sarut cu un baiat? a fost sarut sau pup? laughing

| Mieeez666 a răspuns:

Cand am mancat iarba si frunze cu un prieten. (nu ma fa vaca laughing )

| Tinna666 explică (pentru Mieeez666):

laughing dar dc ai facut asta? a fost o provocare sau? laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Tinna666):

De plictiseala. laughing)
Sau ca tot ai zis de provocari, m-o pus unu sa ling un copac. Gustos, n-am ce zice. laughing

| Tinna666 explică (pentru Mieeez666):

laughing legat de gustat chestii..imi aduc aminte ca mi-a dat odata sora mea o frunza si mi-a spus ca e macris si eu am crezuto si am mancat, normal ca nu era macris, pfu nu vrei sa stii ce gust a avut frunza respectiva laughing chh laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Tinna666):

Lasa, am gustat destule chestii scarboase la viata mea. laughing
Si stiu ce gust au frunzele, ce, crezi ca dintr-un singur copac am mancat? laughing

| Tinna666 explică (pentru Mieeez666):

Noo laughing aia da laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Tinna666):

Sau cand am picat intr-o balta cu noroi, cu bicicleta, direct cu fata. :)) Stii ce fain o fost momentul?
Ceva de genu': http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/tom-wilder_f28fb9bcb3.jpg :))
Apropo, imi place numele tau. 666 :>

| Tinna666 explică (pentru Mieeez666):

Sunt nascuta in 06.06. 1996 smug de acolo 3 de 6. oh nu iti mai spun ca si la ora 6 ca nu ma crezi laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Tinna666):

Nu ti cred.
Atunci trebuia sa fie 6666. sad

| Tinna666 explică (pentru Mieeez666):

Ee,ora e un bonus laughing chiar nu te mint..cam greu de crezut dar chiar asa este. vreau sa cred ca 6 e "numarul meu norocos"

| Mieeez666 a răspuns (pentru Tinna666):

Satan. laughing

| Tinna666 explică (pentru Mieeez666):

Da.laughing asta zice si prietenul meu laughing si tata zice ca sunt sunt drac impielitat..sunt foarte asa, cum sa spun, nu tac niciodata, daca nu imi convine ceva spun mereu si daca ma cert cu cineva o tin pe a mea pana cedeaza celalalt..mereu se enerveaza tata ca zice ca in fata lui trebuie sa tac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu prima.

| Tinna666 explică (pentru anonim_4396):

laughing daca spun eu, spui si tu? :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tinna666):

Desigurwinking

| Tinna666 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am trecut prin momente penibile smug laughing glumesc, am trecut prin muuuulte laughing unul din ele a fost momentul in care eram la scoala, am fost pana la baie si spre ghinionul meu purtam o pereche de blugi care aveau un slit lung, fara nici un nasture..si cand am vrut sa imi inchid slitul, a sarit fermoarul laughing a trebuie sa imi dau pantalonii jos de tot ca sa pot repara problema si am si intarziat la ora laughingaltadata m-am imprastiat pe scari, tot la scoala, in pauza cand toata lumea era pe acolo laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Tinna666):

De cate ori am cazut pe scari, n-ai tu atatia ani. *si da, stiu ca nu mie mi-ai dat raspunsul*
" sa imi dai pantalonii jos" Hmm.

| Tinna666 explică (pentru Mieeez666):

Dau am vrut sa scriu.m-am corectat :d

| L1feDRAIN a răspuns:

Cind m-am nascut.
De ce?
Pentru ca eram gol si m-au vazut toti medicii! rolling on the floor

| Tinna666 explică (pentru L1feDRAIN):

Asta-i buna laughing laughing laughing rolling on the floor

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Tinna666):

Mersi :3

| Tinna666 explică (pentru L1feDRAIN):

Si alt moment care ar fi? smug

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Tinna666):

Conversatia asta ciudata cu tine rolling on the floor

| Tinna666 explică (pentru L1feDRAIN):

Hai mai.sad

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Tinna666):

Am plins fata te toata clasa din cauza fetei pe care o plac.

Poti sa-mi citesti intrebarile.

| Tinna666 explică (pentru L1feDRAIN):

Mda,tocmai le-am citit si sincera nu prea stiu ce sa spun..gandeste-te ca ai doar 15 ani si ai toata viata inainte sa te indragostesti, nu e singura fata happy

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Tinna666):

Asta stiu..., dar inca imi place de ea si vreau sa treaca vara mai repede.

| Tinna666 explică (pentru L1feDRAIN):

De ce sa iti pierzi tu vara, vacanta pentru o persoana cu care nu vei avea nimic? daca vei sta toata vara inchis in casa si plangandu-ti de mila mai rau iti faci si o vei uita si mai greu. distreaza-te si profita de vacanta, interactioneaza cu persoane noi si poate vei intalni alta fata care sa te placa si sa o placi si sa merite sa te gandesti la ea.doar nu o sa stai toata viata sa plangi dupa ea happy

| syd2 a răspuns (pentru Tinna666):

Chiar vrei sa stii? ei bine, nu e chiar placut e mai degraba scarbos, mie nu imi plac saruturile, nici cu mama mea nu ma sarut prea des, fiindca cred ca asta-i o cale de transmitere a microbilor.

| Tinna666 explică (pentru syd2):

Inteleg ca tu numesti sarut un pup pe obraz...cari ani spuneai ca ai? pai si cu iubita ta? nici cu ea nu te saruti? pana la urma microbi sunt peste tot. legat de sarut intre persoane de acelasi sex, nu am nicio problema, din partea mea sa faca ce vor, cat timp nu o fac in public nu ma intereseaza.dar daca as vedea doi baieti facand asta.iuu, cred ca mi-as da matele afaralaughing

| Tinna666 explică (pentru syd2):

Tot nu apar..nici ce am scris eu nu apare.eu ma pun la somn ca ma enerveaza treaba asta ca nu vad raspunsurile, mai vorbim maine...noapte buna happy

| CristinaSNC a răspuns:

Eu am venit aici sa citesc povestile laughing

| Tinna666 explică (pentru CristinaSNC):

Pai spune-ne si tu o poveste smug

| CristinaSNC a răspuns (pentru Tinna666):

Au fost atatea momente penibilein viata mea ca nici nu stiu de unde sa incep laughing
1. la gradinita amfacut pipi pe mine laughing toti se uitau ciudat laughing momentul asta m-a marcat laughing
2.la banchetul de clasa a 8-a, acum cativa ani, alt moment penibil laughing darr asta ramane pentru minewinking
3.eram la bar cu niste prietene, nu, nu m-am imbatat daca la asta te gandeai, am baut un sucwinking, in fine si cand eram acolo verisoare mea a primit un mesaj si avea ca ton de apel la mesaje un stranut, si eu m-am apucat sa spun in gura mare "sanatate " ca nu stiam de unde s-a auzit, din nou se uitau ciudat laughing
4. Odata luasemde la magazin pulpe de vreo 70 de lei doar pentru ca uitasem ce mi-a mai zis tata sa cumpar laughing si dupa a trebuit sa ma introrc sa o rog frumos pe tanti aia daca in loc de jumatate din pulpe imi da altceva laughing
5.Am intrat in baia baietilor, si de aici e istorie laughing
6. Am reintalnit un prieten, dupa ce nu ne-am mai vazut de vreo 7 ani, si cand ne-am vazut nu ne-am spus nimic, nu stiu de ce ca noi mai vorbeam pe fb laughing, eu m-am simtit penibil laughing
7.Cand eram mai micuta cantam in chiloti prin curte si m-a vazut un vecin laughing
8.Am impins un prieten de la o inaltine de vreo 2 metri, a supravietuit, dar eu m-am simtit prost laughing
9.Cand am fost odata in Penny laughing laughing cand se deschideu usile alea automat eu mi-am indreptat mainile spre ele si am spus "sesam deschide-te" laughing se uitau ciudat oamenii laughing gen "uit-o si p'asta, nu-i normala " laughing
10. Deci ma uitatm la un film de groza cu niste prieteni, si stateam pe scaune, si cand a aparut dintr-o data o nenorocire din aia urata, m-am speriat si am cazut pe spate cu scaunul, normal ca eu am devenit principala atractie si din groaza am dat-o pe comedie laughing
Ti-am lasat 10momente, daca mai vrei mai am destule laughing

| Tinna666 explică (pentru CristinaSNC):

Foarte tare laughing legat de tonuri ciudate,acum ceva timp aveam ca ton pentru mesaje o melodie de la phineas and ferb,trebuie sa o sti..."bau cica bau,tu esti iubirea mea...", nu ma intreba de ce mi-am ales acel ton si intrasem intr-un magazin de haine unde vindea un super baiat, zambet, muschi, sti tu laughing si ma uitam eu linistita la haine si dintr-o data incepe telefonul meu in geanta..bau cica bau.rolling on the floor si parca nu era de ajuns, nici nu gaseam telefonul, era pe la fundul gentii laughing cand am reusit sa il opresc ne-a bufnit pe amandoi rasul..pfu,imi era atat de rusine laughinglaughinglaughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Tinna666):

Asta e chiar tare laughing. Bine unele momente au degenerat si din faptul ca nu sunt prea normala laughing. Oricum tare asta happy. "Bau cica bau bau, tu esti iubirea mea, mau mau si inima-mi bate, ghi ghi tua nu ne vom opri, ghi ghi yes iti spun te iubesc ", copilul din mine 'laughing)

| Tinna666 explică (pentru CristinaSNC):

Ghici ghicitoare, eu te iubesc tare, tareeee, tare tare tare tare laughing am uitat sa apun ca primisem un msg de la Vodafone laughing si eu sunt la fel ca tine, anormala laughing mi-a placut faza cu shezam deschide-te laughing pfuu mi-am amintit..eram cu un grup de prieteni la strand si baietii s-au apucat sa joace oglinda si cum eu nu puteam lipsi, m-am bagat si eu in joc.nu stiu sa sar cap si cand a venit randul meu, cap trebuia sa sar..am zis ok, fie ce o fi, sar..si smaf, direct pe burta..pe langa faptul ca toata lumea a ras, a durut rauuu de tot laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Tinna666):

laughing laughing Ce taree laughing Da faza cu sesam deschide-te a fost prea tare laughing eram cu tata si a inceput si el sa rada de mine laughing Faza tare e ca eu chiar eram concentrata sa deschid usa aia laughing incepusem sa ma incrunt laughing dupa am ras si eu singura de mine laughing
Sa sari pe burta doare dar macar te-ai distrat laughing sa vezi pe spate cum e sa sari laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tinna666):

Te inteleg..si eu am sarit de la 5m de pe trambulina(am vrut sa ma dau peste cap cu spatele si mam invartit prea mult..si am dat un spate de apa.laughing toti de pe margine au facut uuuUU.laughing asta etongue desi a durut si mi-a lasat urma, nu regret ca am sarit. happy

| Tinna666 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu regret nimic din ceea ce fac, daca nu o faceam pote nu ma distram atat de tare.o viata avem si nu vreau sa ma gandesc niciodata cum ar fi fost daca... vreau sa spun mereu ce fain a fost atunci cand...happy

| Tinna666 explică (pentru CristinaSNC):

Da,chiar m-am distrat maxim, durerea a trecut repede dar amintirile raman toata viata si adir cand ne adunam toti si depanam amintiri laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Tinna666):

Asa e laughing

| NicolasAlx a răspuns:

Da pentru ca esti fata iti spun. Cel mai penibil cred ca a fost cand au descoperit ai mei ca am luat 5 la romana. si m-au pedepsit. adica eu invatam. numai la romana nu am luat niciodata nota 5 si am luat o la teza. eu m am bucurat ca voiam sa si note mici dar ai mei nu. Si asa a fost.

| Tinna666 explică (pentru NicolasAlx):

Si ce pedeapsa ai primit?laughing