| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost cu prietena mea in oras, si i-am zis sa mergem la mall.
Ea era cam nervoasa, ca sora ei o enervase de dimineata.
Cand am intrebat-o daca vrea sa mergem la mall, ea a zis sa ma duc dracu singura ca n-are nevoie de mine, apoi a inceput sa ma injure in toate felurile...
Apoi si-a cerut scuze...
Nu stiu ce sa fac... sa o iert?

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

Iart-o, intelege ca era nervoasa. Dar, atrage-i atentia ca nu trebuie sa-si verse nervii pe persoane nevinovate, indiferent cine ar fi. Sa-si rezolve probleele cu vinovatii. Si, ca daca se mai repeta, nu o mai ierti.

| anonim_4396 explică (pentru Nonameagain):

Multumesc smug Ai rezolvat problema.

| Nonameagain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur pentru tine.