| AnastasiaMariaAnastasia a întrebat:

cand merg pe strada (nu conteaza unde as fi) toata lumea se uita ca naiba la mine (cel putin asa cred eu ca se uita).
Voi ati patit situatii de genu? Cum ati procedat sau ce "sfat" imi dati?

Răspuns Câştigător
| immortalfaith a răspuns:

E posibil sa fii foarte draguta si de aia se uita lumea la tine
Cum procedezi : mergi mai departe
Ce sfat iti dau : f*ck off/all

| AnastasiaMariaAnastasia explică (pentru immortalfaith):

Eu consider ca sunt uratania pamantului deci nu prea cred, dar mersi.

| KillMePlease a răspuns (pentru AnastasiaMariaAnastasia):

poate fix de aia se uită " ca naiba " la tine
logic, nu?

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ți se pare doar.

| Ibrahimovic a răspuns:

Probabil ai o garderoba prea excentrica, ori esti prea slaba/grasa, ori prea inalta, ori pur si simplu ceva de genu care sa atraga privirile.
In caz contrar cred ca doar ti se pare ca se uita toti la tine. laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

De multe ori observ cind merg pe strada lumea se uita la mine.(nu toti odata ca obsedatii) Nu cred ca e ceva rau..esti mai unic big grin

| B3B3NI a răspuns:

Mda...asa se uita si la. mine doar pentru ca sunt slab.Un sfat, mergi cu ochii "in pamant"tot drumul, fi atenta pe unde mergi nu la cei din fata happy

| Rauldor a răspuns:

Oamenii când merg pe stradă se mai uită fugitiv unii la alţii.Dar dacă tu să presupunem că te-ai uita insistent la fiecare om pe care îl întâlneşti, aceasta s-ar putea să creeze confuzie, oamenii simtindu-se stinjeniţi.Adică vreau să spun că n-ai putea vedea că se uită ciudat la tine dacă tu la rândul tău nu te-ai uita la ei.Mă rog, un răspuns mai simplu ar fi fost că ţi se pare.