| sematorka a întrebat:

Cate cuvinte in coreeana stiti? Dau funda la cele mai multe ..Please.

Răspuns Câştigător
| ClumsyDeer a răspuns:

Pai stiu cateva.big grin
Jal Jaseo = noapte buna
ne = da
saranghae = te iubesc
kamsahamnida = multumesc
anyio = nu
mianhamnida = imi pare rau
sang il ch'u ca'a-hamnida = la multi ani
bias = favorit/a
gajima(cred ca asa se scrie) = nu pleca

| sematorka explică (pentru ClumsyDeer):

Mersihappy Ti-am dat funditahappy

| ClumsyDeer a răspuns (pentru sematorka):

Ms :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre Dragoste si sex?

| sematorka explică (pentru anonim_4396):

NUlaughing) despre orice..Am categtoria asta pentru ca are mai multi vizitatori.tongue

| MayaWantsCookies a răspuns:

Hmmh... POKEMOOOON! si cam atat rolling on the floor sau era japoneza. DOESN"T MATTER, STILL ASIAN!

| Boo_Alexandra_1996 a răspuns:

CHINGU (cingu) = prieteb yeogi(kiogi) =aici acolo, Annyeonh hasseyo =Buna ziua, Je irinim imnida ( Ce irinim imnida ) = Numele meu este, Je ayo (cio ayo) = Sunt bine