| kar1GaNNN a întrebat:

dau funda, cum sa fiu mai rosu la fata, sa nu mai fiu asa palid laughing, desi stau la tara, sunt palid la fata, ce as putea consuma?

Vinul rosu e bun? ( imi place mult laughing )
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WineGuy a răspuns:

Vinul rosu e bun, dar nu orice vin rosu. De exemplu, in ciuda zvonurilor, vinul de casa nu stabilizat. Deci iti recomand vin imbuteliat. Insa, daca vrei sa fii mai imbujorat, sfatul meu este sa alergi dimineata o tura de sat, iar seara un pahar de vinwinking

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este foarte bun, dar la medic ai fost?

| kar1GaNNN explică (pentru neutrino):

Nu am de ce sa merg la medic, asa e culoarea tenului meu laughing dar nah.

| T0T a răspuns:

Da, vinul rosu e bun.

| SkyPilot a răspuns:

Ai putea "consuma" ceva sport care sa iti ridice ritmul cardiac happy

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Daca iei bataie te faci si rosu si mov. happy

| bobiina a răspuns:

Roaga pe cineva sa te stranga de gat putin pana te rosesti laughing da nu prea mult ca dupa aia nu o sa mai fi palid o sa fi vanat