| PufffRozzz a întrebat:

doar mie mi se pare ca TPU este invadat de intrebari despre METIN si NINI?

Răspuns Câştigător
| TI a răspuns:

Bună!
Ai foarte mare dreptate! Peste tot - Ce se întâmplă cu NINI?! De ce nu îl mai difuzează?! sau " Ce level sunteți la metin?! Ce nume aveți!? etc.". straight face. Vorba ta! : Nini, Selena, Miley, imvu, ourworld... Prea multe! straight face. și întrebările se repetă continuu! straight face. Nu zic că nu sunt "drăguțe" aceste seriale/jocuri, dar deja exagerează! Așa că, prin acest răspuns am să o rog pe Stela să mai eliberezeacest si-te! Să șteargă întrebările inutile sau cele care se repetă continuu! Mulțumiim mult! :d.
Deci, @PufffRozzz, te susținwinking.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Nu ti se pare, chiar asa este!
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nici macar nu se mai difuzeaza NINI si tot e pomenita non-stop pe TPU. Ce copii fanatici. laughing
Toti au uitat-o pe Hannah.
Ai uitat sa zici de shake it up.

| inna a răspuns:

Am scapat de Hannah si am dat peste Nini laughing

| Ryuzaki a răspuns:

Chiar asa este. N-ar strica o categorie pentru intrebari de genul asta... hmm si un nume interesant ar fi : "Preocuparile copiilor fara preocupari" laughing

| PufffRozzz explică:

Miley, Selena, Nini, Metin, Stardoll, Ladypopular, Imvu... etc.
Ar trebuii sa fie o categorie '' jocuri '' sau ceva in genul. Sa nu mai puna toti utilizatorii intrebari despre acele jocuri in fiecare categorie.

| YoYo a răspuns:

Si laydi popular si imvu. Ba da chiar este. Dar pana la urma asta este un forum de informare si intrebari indiferent de motiv.
Pa pa!

| dany1219 a răspuns:

Stardoll...si alte tampenii, mie mi se pare cele mai mari prostii...sry

| TI a răspuns:

Bună! Îțimulțumesc pentru apreciere! O zi frumoasă în continuare! happy

| Kenny a răspuns:

Metin rocks. Ce e Nini?

| Andrre a răspuns:

Exact. deci nini e pestee tot. at wits' end si mi se pare si aiurea tare " serialul " asta thinking

| andreibubu2 a răspuns:

Metinari astia obsedati(metinu este ca un drog odata ce l-ai luat nu mai poti scapa de el)

| denisssa a răspuns:

Corect!
Chiar asa e :d

| AdePoli a răspuns:

Chiar ma enerveaza astia cu metinu lor... si Nini e naspa rau.