| Micutza_5619 a întrebat:

In curand va fi ziua de nastere a lui iubitu meu si o zi speciala, implinim 1 an de relatie. Dati-mi va rog niste idei ce cadou ias putea face sa-i ramana amintire!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cumpara-i un lantisor si/sau o bratara, ambele din aur: cu siguranta ca isi va aminti de tine mereu!

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Sunt baiat. Stii ce cred ca ar fi dragut?

1.Un ceas de mana destul de fain pe care sa-l personalizezi la un ceasornicar sau ceva de genul (sa pui acolo sub limbi o poza frumoasa cu voi 2)

2. Lenjerie de pat/fata de perna ce vrei tu dar personalizata cu poze cu voi 2 astfel incat de fiecare data cand merge la culcare sa te aiba in minte, nu ca nu te-ar avea si asa.

Am propus aceste variante intrucat nu sunt atat de costisitoare precum obiectele din aur si nici nu dispar cu timpul asemenea unor bilete la un concert sau cine stie ce alte produse avon pentru barbati i-ai putea lua.
Acelea se duc cu timpul... dispar chiar daca ti le mai amintesti dar ceasul ramane.
Sper ca ti-au palcut cat de cat optiunile mele.
Bafta!

| Kenya a răspuns:

Tu il cunosti si stii ce ii place happy Un tablou cu poze cu tine si cu el.

| Kandia15 a răspuns:

Pai ai putea sa ii dai un tricou pe care scrie numele tau si numele lui big grin. Ai putea sa ii iei un cadou care reflecta un subiect pe care l-ați discutat. ( secrete de ale voastre, nu stiu). Doua bilete de concert, etc.
Va aprecia orice, stiind ca e din inima