| CinevaAnonimă a întrebat:

Buna,TPU.Voi ce parere aveti despre fetele care plang des? Dar despre cele foarte vorbarete?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cele care plang des sunt sensibila, iar cele care sunt vorbarete sunt interesante.

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Sensibile***

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu știam că ești sensibilă fată.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahahaha

| T0T a răspuns:

Alea prea vorbărețe și alea care plâng des au un lucru în comun, sunt stresante.

| OldSoul a răspuns:

Depinde si din ce motive plang, daca au motive intemeiate, le consider sensibile, si asta poate fi chiar bine in unele cazuri, dar daca plang din orice lucru, e de rau si probabil le-as considera enervante si cersetoare de atentie.
Cat despre cele vorbarete, nu am nici o parere, probabil interesante, depinde mult si ce vorbesc, ca daca din 3 vorbe 2 sunt prostii sau nu au legatura cu subiectul tot nu e bine, plus ca daca stai mult alaturi de asemenea persoane pot deveni sacaitoare in unele momente, dar daca stiu sa-ti ofere spatiu si liniste cand e nevoie, e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele care plang des la un moment dat devin foarte enervante pentru mine. Le prefer pe cele care rad des si imi plac fetele vorbarete dar cu o anumita masura. Nici sa se apuce sa tina monologuri pentru ca este enervant sa trancaneasca o persoana incontinuu si sa nu dea drept la replica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imature. A 2 categorie? Nu e nimic rau daca nu vorbeste prostii neinteresante.

| August99 a răspuns:

Nu imi plac in general oamenii care se plang din orice. Iar vorbaretii intr-o anumita masura.

| Xelon a răspuns:

Prima categorie imi dau senzatia ca sunt instabile emotional, iar a doua categorie ma zgarie pe creier.

| CinevaAnonimă explică (pentru Xelon):

Dar ce impresii ai despre ele?

| Xelon a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Nu sunt in masura sa judec pe nimeni, dar nu am o impresie buna despre nici una din aceste categorii,