| dydyutza_1888 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri frumoase, funda pentru cele mai multe si mai frumoase. Dar sa nu fie link`uri va rog. Vreau postate aici.Multumesc.

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
• Cel mai jucat joc de razboi este messu’…e un joc simplu tu dai buzz si eu ignore…
• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei"? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal!
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa……. saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Cine esti vere!
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

| XLittleGirlX a răspuns:

Uite aici:

1)Ai plecat In urma ta m-ai lasat! M-ai uitat? Un singur lucru am de spus: Te voi iubi mereu, chiar daca mi-e greu!

2)Egoismul distruge orice forma de iubire!

3)Mi-as dori din nou sa mai fiu fetita mica, pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante

4)In viata e mai bine sa te doara in cot, decat sa te doara in inima

5)Nu vreau sa te pierd Mi-e atat de dor Si-am sa te astept Tu esti tot ce am si sper Ca vei veni undeva In intunericul lumini Ganduri rasfirate Nu pot sa le adun

6)Este greu sa-i spui "te iubesc", daca el nu te iubeste

7)Nu mai sunt motociclete, nu mai vin baieti la fete, acum vremea s-a schimbat: vine fata la baiat

8)Ai cazut? Nu plange, las` ca trece! Tine minte ca unde-s doi, puterea creste! Ca daca-s doi, durerea e usoara Si viata va fi dulce, atunci cand e amara

9)As putea zice usor: s-a intamplat. A fost o joaca de copil nevinovat; dar simt ca treaba nu s-a terminat. Plec din viata ta cand drumul meu s-a incheiat

10)Dragostea inseamna suferinta si pentru ca multi nu vor sa sufere, putin vor sa iubesca

11)Prietenie: O ambarcatiune suficient de mare pentru a duce doi cand este vreme buna, dar numai unul cand este vreme rea

12)In viata trebuie sa fi sigur pe tine. Sa nu ai incredere in nimeni, caci si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca. Gandeste-te si fi sigur pe puterile tale, nu a altora

13)Prietenia e ca atunci cand faci pe tine: toata lumea o sa observe, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care ti-l aduce

14)Prietenii adevarati sunt ca un sutien: greu de gasit, dar sprijinitori si mereu aproape de inima

15)Prietenii sunt ca stelele: intotdeauna alaturi de tine, nu conteaza cat de departe esti

16)The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do

17)Just because you can, doesn't mean that you should

18)Am invata ca dureaza o vesnicie sa castigi incredere, dar am mai invatat ca dureaza o secunda ca sa o pierzi

19)In viata risipim ani, iar la moarte cersim clip

20)Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa