Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2783643intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Oct
SATI 309.921AFISARI
172.260VIZITE
155.972V. UNICI
17 Octombrie 2011
Emilia23 intreaba:

Bună TPU!:* Vreau şi eu statusuri. noi. de dragoste. invidioase. barfe.amuzante. de toate.happy! Fundăă!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 18 Octombrie 2011 18:09
    Forevăr a răspuns:

Popular Articles
    Statusuri diverse, statusuri
    Statusuri, statusuri cool, statusuri noi
    Statusuri smechere noi
    Statusuri cool, statusuri smechere
    Statusuri de colectie 3
    Recent Posts
    Statusuri, statusuri cool, statusuri noi
    Statusuri smechere noi
    Statusuri cool, statusuri smechere
    Statusuri de colectie 3
    Statusuri de colectie partea 2
    Statusuri de colectie
    Statusuri noi
    statusuri animatii , statusuri desene , statusuri grafice
    statusuri despre viata
    Topics
    Statusuri Cool
    Statusuri cu dnd
    Statusuri de dragoste
    statusuri de prietenie
    Statusuri de suparare
    Statusuri diverse
    Statusuri haioase
    statusuri misto
    statusuri noi
    statusuri prieteni
    Statusuri smechere
    statusuri viata
    Archives
    July 2011
    March 2011
    February 2011
    October 2010
    April 2010
    May 2009
    March 2008
    February 2008
    January 2008
    Cautari recente
    statusuri+despre+viata
    statusuri+scurte
    statusuri+de+logica
    TPU
    statusuri+de+amintiri
    Links
    2blackjack
    AdIsHoR – Blog de But
    Adrian Voicu
    Alina Cojocaru
    Anunturi online
    BebeSmen` blog
    Blogul blondei destepte
    Blogul cadourilor
    Cadouri Super
    Chiriac Cosmin
    copiii mari si mici
    Cristian Dima
    Cum vă place
    Cuvinte alese
    desene online
    Desenele Noastre
    Diana zeita dorintelor tale secrete
    Dispecer Blogosferă
    Energia noua
    Filme online
    Frozen Lily
    Gabriela Elena
    Georgiana
    Gossip Teen – Blog Monden
    Idei cadouri
    Inscriere Oriflame
    Lenes Rau
    Lil Seby's Blog
    Link-Ping
    Locataru' de la Blog
    Manele Vechi
    Mercu
    Naiv prin România
    PA-uri si mirari
    Poeme cu parfum de noapte
    Stefan's blog
    Un Blog cu haz!
    Vanilla Moon
    Posted by statusuriJuly 19, 2011
    ***no word is enough to describe a men
    ***Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
    ***ntr-o lume nebuna nu trebuie sa fi sanatos
    ***love is my name,and sex is my game…let the name and play the game!
    ***imi place atat de mult carnitza de ­pasarica incat pentru piept sunt in stare sa dau ­pulpele…. la o parte!
    ***invat sa pierd ….dar...
  • 29 Noiembrie 2011 17:44
    Đϋffγ a răspuns:
    Degeaba esti iubit,.daca nu esti fericit.
    Intr-o noapte un baiat si o fata veneau de la cinematograf. Fata simte nelinistea, indoiala din partea baiatului. Tacerea lui dadea de banuit ca ceva nu era in regula. El i-a spus fetei sa se opreasca ca sa poata vb in liniste, apoi incepu sa ii spuna ca senimentele lui s-au schimbat si ca ar fi mai bine sa se desparta. Fata incepu sa planga si incet deschise portofelul si ii dadu baiatului un bilet. Intre timp un conducator auto turmentat venea din spate si i-a lovit in plin; fata a murit pe loc iar baiatul a supravietuit miraculos; amintindu-si de bilet a citit uimit: "FARA DRAGOSTEA TA AS MURI" :X:*

Pentru tine a fost o joaca.totul a fost la intamplare.in fiecare zi mi-ai zis ca am iubesti si ca sunt viata ta.insa cand ne-am despartit.mi-ai zis ca eu eram o singura viata din toate restul.

eu te-am iubit dar tu ai distrus cuvantul i u b i r e pe care il costruiseram impreuna; daca va putea acea persoana sa-i gaseasca literele si sa il amplaseze inapoi piesa cu piesa,pas cu pas,... acea persoana esti tu, dar daca nu vorbesti si nu spui ce simti degeaba se vede in ochii tai daca iti este rusine sa spui cuvantul t e i u b e s c nu vei gasi niciodata literele dintruse si nu vei putea nicio data sa refaci cuvantul i u b i r e; tie iti este rusine sa o spui dar eu o spun:te i u b e s c

stau pe scaun ma gandesc pe cine sa mai iubesc. dar cu gandu' tot la tine s-a rupt scaunu' cu mine ...

Tu esti umbrela mea atunci când începe sa tune. Si daca vrei sa ma omori, macar fa-o cu pasiune...
    Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.

Visez doar la tine… visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini?

Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat!

Tu esti visul meu… unicul meu vis… as vrea sa te atrag in valtoarea pasiunii, sa ...
  • 17 Octombrie 2011 20:23
    Kissy123 a răspuns:
    Love is in the air everywhere you look around

Love is in the air...

Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit. Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate.

Sau daca suferi... sad

Dar n-o sa suferi! happy

Daca m-ar intreba cineva ce e fericirea as spune ca esti TU!
  • 15 Ianuarie 2012 10:23
    ionyionelutza a răspuns:
    Buna
    1 are ceva special ce te atrage, poate nu ti-ai dat seama dar pustoaica asta te inebuneste, si cand o sa vezi ce ai pierdut o sa vrei sa te intorci in trecut
    2Da da da sunt fetita ta, daca stii sa investesti voi ramane asa
    3nu te uita urat fato la mine eu nu ii pot controla inima ce sa iti fac daca sta cu tine dar se gandeste la mine?
    4Si chiar daca nu mai esti cu mine, nu imi pasa deja mi-ai cazut in plasa si va veni o zi in care vei revenitongue
    5Nu o sa te las nicioadata,voi fi cu tine la bine se rau, te voi ajuta, dar tine minte tu esti doar al meu:X
    6.Si poti sa pleci ca n-o sa plang, dar intr-o zi te vei intoarce si atunci o sa iti dai seama ca m-ai pierdur
    7Pleaca si ce daca, la un momendat o sa te intorci, toti se intorc,
    8iubirea este doar un bolovad ce te loveste te lasa lesinat.tu o sa visezi frumos, dar la sfarsit te trezesti cu dureri de cap
    9Am avut zile si mai bune ca asta,dar sa nu crez ca acum ma simt nasol, astazi este o zi super frumoasa in care soarele arde cu putere, insa au fost zile si mai bune cand eram cu prietenele mele
    10si chiar de azi ma simt bine sau chiar de ma simt rau stiu ca o voi avea langa mine, e prietena mea ingerul meu
    sunt originale sper sa iti placa:X:*
    1 Februarie 2012 21:12
    ancutageorgiana88 a răspuns (pentru ionyionelutza):
    Foarte folositorr.
    1 Martie 2012 10:58
    ancutageorgiana88 a răspuns (pentru ancutageorgiana88):
    Care imi da si mie status noi plzzzlove struck
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)