| ThinkAgain a întrebat:

Buna tuturor!
dau FUNDA + VOT TUTUROR!
eu folosesc GOOGLE CHROME de mult timp, dar acum cateva ore mi-a a aparut sa instalez o noua versiune sau ceva de genul >- am acceptat, iar acum mi s-a schimbat si pagina de pornire si pagina unde este un semn "+".
am intrat la optiuni si mi-am stabilit pagina de pornire, dar nu gasesc unde sa schimb pagina unde este semnul "+"....acum imi apare 'mystart.incredibar.com' si eu vreau sa imi apara 'fila noua'
ajutati-ma, va rog! nu ma descurc deloc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce Windows ai?
Pentru orice eventualitate eu iti spun si pentru XP si pentr Windows 7.
Deci: dezinstaleaza incredibar din control panel.
la XP: http://www.tbu.ro/tutoriale/cum-dezinstalez-un-program-in-windows/
Windows 7: http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows7/Uninstall-or-change-a-program

| ThinkAgain explică (pentru Salontanul):

Am window 7 si. de ce sa il dezinstalez daca vreau sa il mai folosesc? ca sa il reinstalez? si daca apare la fel?

| Salontanul a răspuns (pentru ThinkAgain):

Ti-am spus sa dezinstalezi "incredibar" care nu aduce nici un folos nu Google Chrome.

| ThinkAgain explică (pentru Salontanul):

Am dezinstalat incredibar si nu e nicio diferenta straight face

| Salontanul a răspuns (pentru ThinkAgain):

Acum intra sus in dreapta unde sunt 3 liniute orizontale (meniu), apoi in setari si apoi in extensii. Vezi daca nu este si acolo incredibar. Daca da scoate-l si de acolo.