Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2732319intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Aug
SATI 216.716AFISARI
92.310VIZITE
80.719V. UNICI
31 Ianuarie 2012
EuSuntPucca intreaba:

Buna love struck

Vreau si eu niste declaratii de prietenie! :*

Funda love struck

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    31 Ianuarie 2012 20:52
    Giutsa a răspuns:

N`am averi. am doar prieteni. Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna

Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat

Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata.

Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei

Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine

Uite'ma cum plutesc in alcool, din tigara am tras pan' am zis ca mor, iar acum nu mai am nevoie de aripi cu sa zbor

".•Nu arunc cuvinte inainte;] Ca lucruri ce se simt :] Nu` se spun prin cuvinte`!•"

"Indiferent ce viata ne va da, indiferent ce cale vom urma, prietenia noastra va ramane peste timp!
    prietenii sunt aceea care sunt alaturi de tine la bine si la rau...sunt cu tine mereu
    Un adevarat prieten este cel care îti tine mâna si îti atinge sufletul.

poate ca o sa te stranga de mana sa-ti spuna ca "orice s`ar intampla ramanem impreuna
    Si ba ea e aia proasta ba eu. Orice s-a intamplat am fost una langa alta mereu.

Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

Caa doua surori am fost mereu uNa pentru alta, si daca mi-ai spus ce e rau. ti-am ascultat sFatul!

e iubesc in radical. Cosinus de unghi egal. Te asez in ecuatii. in diverse situatii Cand ne asezam noi doua. Suntem prietene la puterea a doua! :X

Prietene am fost, suntem si vom fi
    La bine si la greu ne-om ajuta orice ar fi
    Nimic si nimeni nu ne va mai desparti
    Pentru ca noi, una fara alta nu putem trai.
    Un zambet, doi ochi si-o mangaiere calda
    E tot ce vrei sa ai de la o persoana draga
    Adesea ne-a fost greu, adesea ne-am certat
    Dar ne-am intors mereu de unde am plecat.
    Trecutul ne-nsoteste oriunde-am fi, mereu
    Redevenim aceleasi, oricat ar fi de greu
    "Noi" am fost, suntem si vom fi
    Oricat de stupid pare,
    Noi ne iubim, sa stii!

n marea de prieteni, unul e adevarat Fiindca ti-a fost alaturi cand n-ai avut nimic de dat...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • 31 Ianuarie 2012 12:05
    muhahgegi a răspuns:
    Esti prietenul meu si esti unic nu te-as schimba pentru nimic in lume si nu uita ca sunt mereu aici pentru tine te poti baza pe ajutorul meu oricand doresti si nu uita ca te iubesc! si voi fi mereu alaturi de tine si la bine si la rau nu iti voi cere nimic in schimbul ajutorului si respectului meu! asta este tot ce mi-a venit acum in minte fundabatting eyelashes?big grin