| MaryT a întrebat:

Astazi niste fete au facut o înregistrare fake jignitoare cu vocea mea.Si dupa aceea mi-au spart WhatsApp-ul si au trimis mesaje jignitoare unor contacte care imediat m-au blocat crezând ca sunt eu.Ce ma fac?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Schimbă ti numarul de telefon.

| KamaSutra a răspuns:

Poți merge la poliție sau îți poți schimba numărul de telefon.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca esti sigura de cine a facut ce a facut poti merge la politie, probabil se vor alege cu o amenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la politie! Eu asa am facut si ala care si-a batut joc de mine s-a ales cu amenda mare!

| MaryT explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar cu înregistrarea respectiva ce pot sa fac?